fbpx

2019. aasta avatud noortekeskuste projektikonkurss on avatud!

Hea avatud noortekeskuse esindaja!

2019. aasta avatud noortekeskuse projektikonkurss (ANK konkurss) on avatud! 2019. aasta avatud noortekeskuste projektikonkursi eesmärk on avatud noorsootöö arendamine. Taotlusi saab esitada 2 kategoorias: tava- ja nutiprojektide kategoorias.

Tavaprojektide eesmärk on läbi erinevate noortele suunatud tegevuste või kohalikul tasandil avatud noorsootööd korraldavate noorsootööasutuste arengut toetavate tegevuste kaudu edendada avatud noorsootöö meetodit ning kaasata tegevustesse noori. Tavaprojekti maksimaalne toetussumma on 3000 eurot.

Nutiprojektide eesmärk on rakendada või/ja välja töötada avatud noorsootöö meetodi arendamiseks info- ja kommunikatsioonitehnoloogia  lahendusi, mis lähtuvad Nutika noorsootöö põhialustest, on kooskõlas nutika noorsootöö kontseptsiooni eesmärgiga ning suurendavad noorte ja noorsootöötajate digipädevusi. Nutiprojekt peab toetama piirkondliku noorsootööalase koostöö edenemist ja nutiprojekti raames peab Taotleja tegema koostööd vähemalt kahe  noorsootöövaldkonnas tegutseva asutuse ja/või organisatsiooniga ning vähemalt ühe info- ja kommunikatsioonitehnoloogia valdkonna partneriga. Kõikidel partneritel on projektis sisuline roll. Nutiprojekti maksimaalne toetussumma on 10 000 eurot.

Taotluste esitamise tähtaeg on 8.02.2019 kell 15.00. Taotlus koostatakse ja esitatakse ENTK Konkursiveebis aadressil https://entk.konkursiveeb.hitsa.ee/

ANK 2019. dokumendid ja täiendava info leiate SIIT.

Taotluste hindamine toimub kuues piirkonnas üle Eesti:

 • Põhja-Eesti (Tallinn, Harjumaa)
 • Kirde-Eesti (Ida- ja Lääne-Virumaa)
 • Ida-Eesti (Jõgevamaa, Tartumaa)
 • Kesk-Eesti (Viljandimaa, Raplamaa, Järvamaa)
 • Lääne-Eesti (Pärnumaa, Läänemaa, Saaremaa, Hiiumaa)
 • Kagu-Eesti (Põlvamaa, Valgamaa, Võrumaa)

Avatud noortekeskuste esindajad on oodatud osa saama ka konkursi toetavatest tegevustest! 

Selleks, et projektikonkursile edukaid projekte esitada pakkusime mitmeid projektikonkursi toetavaid tegevusi, mnagu infopäev-koolitused, projektikoolitus noorsootöötajatele, IDEE24 formaadis koolitus nutiprojekti meeskondadele ning võimalus oma projekt eelnõustamisele saata.

 • Infopäev-koolitused toimusid kuues Eesti eri piirkonnas. Sündmuse eesmärk oli anda ülevaate konkursi tingimustest ning kasulikke juhised hea projekti koostamiseks.
  30.11.2018   Tartus (Hotell Tartu, ruum Meloodia, Soola 3, Tartu)
  10.12.2018   Haapsalus (Fra Mare Thalasso Spa, Ranna tee 2, Haapsalu)
  10.12.2018   Paides (Paide Muusika-ja Teatrimaja, Seminari ruum 211,  Pärnu 18, Paide)
  11.12.2018   Rakveres (Villa Theresa hotell, Tammiku 9, Rakvere)
  11.12.2018   Võrus (Sänna Kultuurimõis, Võru)

 

 • Projektikoolitus noorsootöötajatele

28.11.2018 toimus Tallinnas projektikoolitus noorsootöötajatele.

Koolituse  on nutiprojekti meeskondadele suunatud 2-päevane IDEE24 formaadis sündmus, mille raames valmib koolitaja ja projektimeeskonna koostöös ideealgest läbimõeldud projekt.

 

 • Projektide eelnõustamine. Kõigil taotlejatel on soovi korral võimalus esitada hiljemalt 20.01 oma projektid perioodil Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendusele ühekordsele eelnõustamisele pdf failina aadressil ank@ank.ee. Eelnõustajad tutvuvad projektidega perioodil 21.01-31.01.2019 ning annavad hiljemalt 1. veebruariks taotlejatele tagasiside, mille põhjal on võimalik oma taotlusi veel täiendada.

Kontakt:

Merle Maimjärv-Mirka
Tel: 5623 6887
E-post: merle.maimjarv-mirka@entk.ee
Teksti suurus