fbpx

EELTEADE: Augustis alustab uus noorte ettevõtlikkusele suunatud projektikonkurss Ideeviit!

Uue projektikonkursi Ideeviit eesmärk on noorte ettevõtlikkuse ja osaluse toetamine. Projektikonkursiga toetatakse noorte ideede elluviimist, mis on suunatud teadlikkuse tõstmisele neid huvitavates valdkondades, näiteks koolituste, sündmuste, (veebi)seminaride, töötubade, konverentside vms vormis. Ideeviit pakub projektide arendamiseks nõustamist, tuge ja rahalisi vahendeid.

Eesti Noorsootöö Keskuse direktor Edgar Schlümmer uuest konkursist: „Ettevõtlikkus aitab noortel paremini tuleviku väljakutseteks ette valmistuda, arendades sellega seotud oskuseid, teadmisi, enesekindlust ja hoiakuid. Oluline on ka see kogemus, et kõik kohe ei õnnestu, kuid alati saab sellest õppida ning omal käel või abiga edasi liikuda“. Projektikonkurss on suunatud noorte teadlikkuse tõstmisele neid huvitavates valdkondades. „Noored soovivad end arendada, kaasa rääkida ja ka panustada nii oma kogukonnas kui ka erinevatel teemadel – just selleks olemegi koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumiga uue võimaluse loonud, et noored saaksid ennast põnevalt teostada, oma kogukonda ja ka maailma muuta, sest kõik algab väikestest sammudest,” lisas ta.

Eesti Noorsootöö Keskus kutsub kõiki noorsootöötajaid uue projektikonkursi kohta infot levitama, et see jõuaks kõikide Eesti noorteni!

Ideeviida projektikonkursi tingimused:

  • Idee peab olema välja töötatud ja ellu viidud vähemalt 2-liikmelise noortegrupi poolt.
  • Idee peab lahendama mõnda noorte jaoks olulist kitsaskohta ja olema suunatud noorte teadlikkuse tõstmisele.
  • Idee elluviimiseks on võimalus noortegruppidel taotleda toetust kuni 1 800 eurot.
  • Idee arendamiseks ja nõustamiseks saab noortegrupp mentori.

Täpsemad tingimused ja ajakava on leitavad Teeviida veebilehelt www.teeviit.ee/ideeviit.

Ideid saab esitada Teeviida veebilehel erinevatesse voorudesse, millest esimesed toimuvad 12.–18.08.2019 ja 12.–18.09.2019.

Lisainfo:

Liisi Noode

Peaekspert

Eesti Noorsootöö Keskus

Tel 56855424

liisi.noode@entk.ee

Teksti suurus