fbpx

Eesti Noorsootöö Keskus otsib Kloogaranna noortelaagrisse toitlustajat

Eesti Noorsootöö Keskus kuulutas välja hanke, et leida toitlustaja, kes pakuks Kloogaranna noortelaagris aastaringselt tervislikku ja vaheldusrikast toitu.

Hanke tulemusena sõlmitakse toitlustajaga leping laagri territooriumil toitlustusteenuse osutamiseks 36-kuulisel perioodil alates 1.10.2018. Toitlustusteenust osutatakse peamiselt laagrivahetuste, aga kokkuleppel ka muude laagri territooriumil toimuvate ürituste raames.

Pakutav toiduvalik peab soodustama tervislikku toitumist ning toiduvalikute tegemisel tuleb võimalusel arvestada laagri juhtkonna ettepanekutega, kui need ei ole vastuolus tervisliku toitumise põhimõtetega. Toidu valmistamine peab toimuma laagris kohapeal.

Teenuseosutajale antakse kasutamiseks köök koos inventariga, söögisaal, kaks ladu ja tualettruumid. Vajalike ruumide ja seadmete kasutamise eest tasub teenuseosutaja 4100 euot aastas (summa sisaldab käibemaksu, tasu maksmine toimub igakuiselt graafiku alusel).

Köök ja söögisaal on sisustatud ja varustatud köögiseadmetega ning inventariga koguses ja hulgas, mis hankija hinnangul on vajalik teenuse häireteta osutamiseks. Toidunõud on teenuseosutaja korraldada ning neid ei loeta inventari hulka.

Soovi korral on köögiga võimalik kohapeal tutvuda, leppides eelnevalt aja kokku aadressil: helga.eichen@entk.ee, telefon 512 9366. 

Kloogaranna noortelaager on kompleksne puhke- ja koolituskeskus, mis mahutab korraga kuni 300 inimest. Kloogranna noortelaager asub Harju maakonnas Keila vallas Kloogaranna külas (Liiva tee 10).

Riigihange viitenumber registris riigihanked.riik.ee on 199256. Pakkumisi saab esitada 17. augustini.

Teksti suurus