Noortevaldkonna aasta suursündmus, silmapaistvamate tegijate tunnustamine toimub järgmisel kolmapäeval, 1. veebruaril algusega kell 17.45 Tallinnas Balti jaama ootepaviljonis. Laureaadid kuulutab välja minister Mailis Reps.

NB! Otseülekannet sündmusest saab jälgida noortehaal.delfi.ee vahendusel, klõpsates siia.

Tunnustust jagatakse üheteistkümnes kategoorias: aasta noorsootöötaja, noorteühing või -ühendus, osaluskogu, noortemalev, noortelaager, kohalik omavalitsus, huvikool, noortekeskus, noortevaldkonna sõber/toetaja, sündmus/algatus/koostöö noorsootöös ning pikaajaline panus noortevaldkonda.

Noorsootöötajad pingutavad iga päev selle nimel, et enam kui 285 000 Eesti noorel oleks meelepärased ning kasulikud arengu- ja tegutsemisvõimalused ka kooliväliselt.

Noortevaldkonna tunnustuskonkurssi korraldatakse juba üheteistkümnendat aastat. Selle eesmärk on tõsta esile noorsootöösse panustanud ning valdkonda edendanud inimesi ja organisatsioone ning silmapaistvamaid ja olulisemaid algatusi, millel on oluline mõju kohalikul, maakondlikul või üleriigilisel tasandil.

Sündmusest teeb otseülekande Delfi.ee ning otseülekande lingi avaldame sündmuse päeval ENTK kodulehel ja Facebookis.

Kõik ajakirjanikud on oodatud osalema ja sündmust kajastama!

Ajakirjanikel palume osalemisest teada anda hiljemalt teisipäevaks, 31. jaanuariks e-posti aadressil info@hm.ee või telefonil 735 0155.

Eesti Noorsootöö Keskus
User login
Liitu uudiskirjaga

Previous issues

Newsletter archive