fbpx

ENTK ootab pakkumisi virtuaalreaalsuse töötoa rändluse korraldamiseks

Eesti Noorsootöö Keskus otsib virtuaalreaalsuse töötubade rändluse korraldajat tervishoiusektori ametite tutvustamiseks.

2017. aasta riigihanke (viitenumbriga 186594) tulemusel on juba varasemalt välja töötatud kaks 45-minutilist õe ja bioanalüütiku ameteid tutvustavat virtuaalreaalset töötuba noortele. Praktilise väljundiga töötoad võimaldavad noortel virtuaalreaalselt olla n-ö töövarjuks ning käed-külge viisil katsetada eelpool nimetatud ametitega seotud ülesandeid, töövõtteid, tehnikaid ja tehnoloogiaid, samuti saavad noored ise praktiliselt ametitega seotud ülesandeid täita.

Pakkujalt oodatakse rändluse korraldamist üle Eesti selliselt, et teenus jõuaks kahe aasta jooksul kõikidesse maakondadesse ja erinevatesse kohalikesse omavalitsustesse. Pakkuja peab töötubade rändlust korraldama perioodil 2019–2020 maksimaalselt 24 kuu jooksul.

Pakkumus tuleb esitada 28. jaanuariks 2019 digitaalselt allkirjastatuna hanke eest vastutava isiku meiliaadressile: epp.reedik@entk.ee. Samale aadressile saadetakse ka sooviavaldus juhendmaterjalidega ja seadmetega tutvumiseks.

Pakkumuskutse lähteülesande ja juhendi leiab SIIT. Pakkumuse esitamiseks vajalikud vormid saab alla laadida siit:

Töötube korraldatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse elluviidava ja ESFist kaasrahastatud programmi „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ raames. Tegevuste üheks alasuunaks on noorte konkurentsivõime tõstmine ja noorte tööeluga kokkupuute suurendamine.

Teksti suurus