fbpx

GALERII: Teeme ära #noorteheaks!

Eesti Noorsootöö Keskus kutsus noortelaagreid osalema Teeme Ära talgutel. Eesmärk oli teha laagrid suveks korda vabatahtlike abil, kelle südameasjaks on noorte ja kohaliku elu parandamine. Läinud nädalavahetusel, 4.–5. mail toimus üle Eesti pea kaks tuhat talgut, milles osalesid nelikümmend neli tuhat talgulist. Muuhulgas koristasid enda laagriplatse ja ümbrust Madsa, KutiMuti ja Paunküla laagrite toetajad. 9. mail võttis kompetentsikeskuse meeskond ette ka talgud Kloogaranna noortelaagris.

Eesti Noorsootöö Keskuse asedirektor Kaur Kötsi ettevõtmisest: „Suur tänu kõikidele laagritele, kes võtsid üleskutsest kinni, ning talgulistele, kelle abil sai suur töö tehtud. Eesti Noorsootöö Keskus tähistab sel aastal 20. aastapäeva, mille raames püüame teha kingitusi valdkonnale ja noortele – üheks neist on ka korrastatud keskkond noortelaagrites.“

Eesti Noorsootöö Keskuse meeskond tegi heakorratöid Kloogaranna noortelaagris
KutiMuti talgulised tööhoos.

Üks talgulistest Paunküla noortelaagris oli Audentese spordiklubi juht Peeter Tishler, kes tegi heakorratöid ja valmistas ette sportimispaiku.

Paunküla noortelaagri korrastajad.

KutiMuti noortelaagris tegid lapsevanemad korda kogu endise Laulasmaa mõisa pargi. Tublid koristajad riisusid lehti, põletasid murdunud oksi, rohisid peenraid, pühkisid puhtaks teed ja platsid ning korrastasid jalgpalliväljaku.

„Meie talgupäev KutiMutis oli taaskord väga toimekas ja nooruslikult emotsionaalne! Soovijaid oli lausa nii palju, et paraku kõiki ei saanudki appi võtta, sest tööd poleks jagunud!“ ütles Tiiu Mägi, kes korraldas talgud Laulasmaal.

Töö Laulasmaa noortelaagris.

Talgulised Madsa noortelaagris leidsid Nõukogude Liidu ajal paigaldatud laagri piiriposti.

Nõukogude Liidu ajal paigaldatud laagri piiripost.
Talgulised Kotka laagris.
Teeme ära! Emotsioone Kotka laagrist.
Töö Kotka laagris.
Noored talgulised Kotka laagris.
Talgutööd Kotka laagris.

 

 

 

 

 

 

 

Teksti suurus