Vastseliina Õpilasmalev 2017

Eesti Noorsootöö Keskus kuulutab malevakorraldajatele ja kohalikele omavalitsustele välja hanke noortele esmase töökogemuse saamise võimaldamiseks läbi suviste noortemalevate korraldamise.

Noortemalevad on noorte seas populaarne võimalus ammutada praktilist töökogemust, leida uusi tutvusi ja laiendada oma sotsiaalsete oskuste ampluaad. Nende kaudu saab noor esimese töökogemuse, õpib tundma töö ja karjääriplaneerimisega seotud teadmisi ning saab osa põnevatest ühistegevustest. Malevates ja teistes noorsootöö vormides saadavat kogemust väärtustavad üha kõrgemalt ka tööandjad, kes näevad neis olulist etappi pädevuste omandamisel ja noore valmistumisel tööeluks.

2018. aasta Töösuve hanke raames keskendutakse noortemalevate korraldamisele neis kohalikes omavalitsustes, kus ei ole viimasel kolmel aastal Hasartmängumaksu Nõukogu toel seda varasemalt tehtud.

Kõik hankedokumendid ja vormid on leitavad riigihangete registris: https://riigihanked.riik.ee/register/hange/197391
Pakkumuse esitamise tähtaeg on 22.05.2018 kell 11.00.

Täiendav info pakkumuste esitamiseks:
1) Riigihanke register: https://riigihanked.riik.ee/register/
2) Riigihanke nimi ja viitenumber: Noorte Töösuvi, 197391
3) Hanget ostides tuleb esmalt vajutada "Tühjenda väljad" ja siis sisestada hanke viitenumber ning "Otsi".
4) Kui pakkuja ei ole varem riigihangete registrit kasutanud, siis tuleb pakkuja organisatsioon ka registrisse kasutajaks lisada.
5) Tehnilistes küsimustes (kasutajaks registreerimine, pakkumuse esitamine) saab abi registri kasutajatoelt, mis töötab E-R 9-12 ja 13-15. Telefonid: 6113693 ja 6113703.
6) Pakkumuse esitamist ei maksa jätta viimasele päevale, mis on teisipäev, 22.05. Kui tekivad ootamatud tõrked või probleemid, siis võib jääda ajahätta, sest alates 11:00 ei saa enam pakkumusi esitada.
7) Kogu teabevahetus pakkujate ja hankija vahel käib läbi riigihangete registri ("Teabevahetus"). Esitatud küsimused ja vastused on nähtavad kõigile hanke juurde registreerunud huvilistele.

Noortemalevate korraldamist rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava ESF kaasrahastatud programmi “Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ kirjeldatud tegevuste raames.

Liida sisu
Eesti Noorsootöö Keskus
Sisselogimine
Liitu uudiskirjaga

Previous issues

Uudiskirja arhiiv