fbpx

Noorsootöö Foorum

Haridus- ja Teadusministeerium ning Eesti Noorsootöö Keskus kutsuvad VI Noorsootöö Foorumile, mis toimub 4.-5. oktoobril Tallinnas, kinos Kosmos.

Riigikantselei eestvedamisel on algust tehtud strateegia „Eesti 2035“ koostamisega, mis loob tulevikuks arengusuunad ja sihid. Samuti on Haridus- ja Teadusministeerium alustanud hariduse, teaduse, keele- ja noortevaldkondade pikaajalise strateegilise planeerimisega. Riigi pikaajalised arengueesmärgid ja tegevused hakkavad eelkõige mõjutama tänaseid noori inimesi.

Hiljutine OECD raport avalikust valitsemisest, rõhutas, et Eesti noortepoliitika korraldus on üks mõjusamaid ning noored peavad jääma fookusesse kõikides sisepoliitilistes küsimustes – nii tööhõives, hariduses, tervises kui ka majanduses. Noored peavad saama kaasa rääkida neid puudutavate poliitikate arendamisel ja väljatöötamisel.

Noortevaldkonna arengukava on seadnud sihid aastani 2020, aeg on planeerida edasist tulevikku. Seetõttu olete oodatud osa saama laiapõhjalisest noortevaldkonna tulevikuvisiooni loomisest. Kutsume teid osalema Noorsootöö Foorumil, mis toimub 4.-5. oktoobril 2018 Tallinnas, kinos Kosmos. Foorum on arutelukohaks noortepoliitika kujundajatele, uurijatele, praktikutele ja noortele leidmaks ühine arusaam järgmise dekaadi noorte eesseisvate väljakutsete osas.

Registreerumine toimub kuni 2.10 (k.a): https://entk.ee/vi-noorsootoo-foorum REGISTREERIMINE ON LÕPPENUD!

Foorum algab 04.10 kell 11.00 ja lõpeb 05.10 kell 14.00. Täpsem programm: https://goo.gl/gjLuLo.

 

Foorumit juhivad Kristi Jüristo ja Anatoli Tafitšuk.

Jagagem visiooni tulevikust ning kohtumiseni VI Noorsootöö Foorumil!

 

Lisainfo:

Birgit Rasmussen

peaekspert

Eesti Noorsootöö Keskus

Tel 735 0388

Teksti suurus