2016. aasta nominendid

2016. aasta oli noortevaldkonnas erakordselt teguderohke – kokku esitati tunnustuskonkursile 183 erinevat kandidaati 11 kategoorias ning igast Eestimaa maakonnast!

Kandidaadid on järgmised:

Aasta noorsootöötaja:

  1. Kaja Rasmann, Kumna Kultuuriait
  2. Mariliis Küüsmaa, Rakvere Avatud Noortekeskus
  3. Andreanne Kallas, Eesti Õpilasesinduste Liit
  4. Merike Soomets, Valga maavalitsus
  5. Marina Aleksejeva, Tartu Lastekunstikool
  6. Andres Lillemägi, Vaeküla kool
  7. Kadri Rahnu, Muusikakool Rajaots
  8. Egle Saarepere, MTÜ Tähe Noorteklubi
  9. Annika Orgus, MTÜ Viimsi Huvikeskuse Noortekeskused
  10. Helina Lükk, Väike-Maarja Gümnaasium ja Õppekeskus
  11. Kerli Koor, Kõlleste Vallavalitsus
  12. Mari-Liis Vanaisak, Rõngu Avatud Noortekeskus, Avatud Hellenurme Noortekeskus, Rõngu rahvamaja
  13. Evelin Küberson, Saku Valla Noortekeskus
  14. Nadežda Logvinenko, Võimlemisklubi Piruett
  15. Merilyn Mõttus, Omanäoline EraHuvikool
  16. Mirja Jõgi, Elva Huviala- ja Koolituskeskus
  17. Karine Oganesjan, MTÜ Põlvkond
  18. Taimi Talpas-Taltsepp, Rakke Noortekeskus
  19. Leelo Ambos, Rakke kool
  20. Janar Rückenberg, Rakke kool
  21. Rasmus Onkel, Taheva Valla Avatud Noortekeskus
  22. Kaija Tamm, MTÜ Puka Noored
  23. Tiiu Leis, Pärnu Kunstikool
  24. Eve Kukor, MTÜ Vinni Valla Noored
  25. Kai-Tõe Ellermaa, Pärnumaa Kutsehariduskeskus
  26. Riin Luks, Paide Avatud Noortekeskus
  27. Kaja Õigus, Mõisaküla Linnavalitsus
  28. Iris Vahtra, Hiiumaa Noorsootöö Keskus
  29. Liana Heinsoo, Kuressaare Täiskasvanute Gümnaasium
  30. Silvi Laidro, Pühalepa valla Kultuuri- ja Noortekeskus
  31. Evelin Rikma, Rakvere Põhikool
  32. Merilin Kalavus, MTÜ Tähe noorteklubi
  33. Merlis Pajustik, Vastseliina Noortekeskus
  34. Kersti Viilup, Järva Maavalitsus
  35. Evely Press, Maidla Kool
  36. Helen Hints, Raikküla Valla Avatud Noortekeskus
  37. Andres Truman, Võsu Kool/ MTÜ Vihula valla noortekeskus
  38. Anu Luiga, Valgjärve Valla Avatud Noortekeskus
  39. Lada Fomicheva, Sillamäe Gümnaasium
  40. Kersti Kesküla, Pärnu Õppenõstamiskeskus/ Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
  41. Leho Rohtla, Kaitseliit
  42. Gedy Siimenson, Tartu Loodusmaja
  43. Hele Riit, Lille Maja
  44. Veronika Paletzky, Kohila Avatud Noortekeskus
  45. Tessi Ilustrumm, Kohila Avatud Noortekeskus
  46. Liis Somelar, Lille Maja
  47. Helene Schotter, Lille Maja
  48. Merle Maimjärv-Mirka, Lääne-Viru Maavalitsus
  49. Auli Auväärt, Lille Maja
  50. Kristina Aleksejeva, Kesklinna noortekeskus
  51. Heleri Paiste, Kuusalu Noortekeskused
  52. Signe Söömer, Tartu Loodusmaja
  53. Dea Margus, Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuse allüksus Valga Avatud Noortekeskus
  54. Maarja Mägi, Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuse allüksus Valga Avatud Noortekeskus
  55. Maria Sikk, Valga Põhikool
  56. Jelena Jevstratenko, Narva Laste Loomemaja
  57. Lea Pullerits, Mustamäe Avatud Noortekeskus
  58. Heidi Hansar, MTÜ Tähe Noorteklubi
  59. Polina Žukova-Lazartšuk, Huvikool MTÜ Tantsuteater Polly
  60. Marita Kutsar, SA Õpilasmalev
  61. Kristina Hüüs, Rakvere Gümnaasium
  62. Anneli Õige, Lihula Noortemaja
  63. Martina Võrk, Räpina Muusikakool

Aasta osaluskogu:

  1. August Kitzbergi nimelise Gümnaasiumi õpilasesindus
  2. Tõstamaa noortevolikogu
  3. Tallinna Ülikooli Üliõpilaskond
  4. Viimsi Noortevolikogu
  5. Lääne-Virumaa Noortekogu
  6. Tõrva linna Noortevolikogu
  7. Narva Noorteparlament
  8. Narva Pähklimäe Gümnaasiumi õpilasesindus

Aasta sündmus/algatus/koostöö:

  1. Projekt „Maailm tuleb külla“
  2. Ooperi “Uku ja Vanemuine” lavastamine Lihulas
  3. Õpirände projekt Hiiumaa noortespetside võrgustiku liikmetele „Efektiivne noorsootöö maal ja linnas“ Norrasse, Oslosse
  4. Tamme geenilabori rajamine
  5. Noortepäev 2016 (Arvamusfestivalil) Paides
  6. Rahvusvaheline noorte ettevõtlus ja meediaprojekt RIBS (Rolling Images In Business Startups)
  7. Maheda Muusika Festival
  8. Noorte tervisepäev ”Tervist, noored!”
  9. Helme valla noortetoa lastevanemate algatus ja koostöö
  10. Maakonna laste- ja noorte ohutusüritus „Näoga mere poole- turvaliselt suvesse!“
  11. Noorsootöö korralduse magistriõppekava avamine ja rakendamine Tallinna Ülikoolis
  12. Viljandimaa noorte suvepäevade läbiviimine
  13. Humus Festival
  14. Meediaprojekt “Noorte Televisioon ESN TV”
  15. Jalatalla programm
  16. Teatriprojekt “Carpe Diem!”
  17. Brackmanni Valgusfestival
  18. Ühised Noored
  19. Noorte elustiilipäev HNKXTRM
  20. Noorte Tugila
  21. EVT20
  22. Noorte Jooksusarjad Valgas – Jooksusari 6/36 ja Noorte Sügisjooksusari
  23. Puurmani Muusikastuudio
  24. EÕM50 juubeliaasta tähistamine
  25. 61 kohaliku omavalitsuse koostöö noorsootöö piirkondlikuks arendamiseks

Aasta noortevaldkonna sõber/toetaja:

  1. Viktor Siigur
  2. Harku valla lastekaitseühing
  3. Klubi Interlan
  4. AS Sangaste Linnas
  5. Vabariigi Presidendi Kantselei
  6. Antsla Tarbijate Ühistu
  7. Teet Suur
  8. Põlva Tarbijate Ühistu
  9. Happy-Fly Batuudikeskus ja Jalkamaja
  10. Chris Holtby
  11. Kati Orav

Pikaajaline panus noortevaldkonda:

  1. Kodutütarde organisatsioon
  2. Lii Vanem
  3. Monika Liiv
  4. MTÜ Noortevahetuse Arengu Ühing EstYES
  5. Ene Puhmaste
  6. Kaidi Liive
  7. Marje Vaan
  8. Lilia Leiman
  9. MTÜ NÜ TORE
  10. Maire Eigi
  11. Triino Lest
  12. MTÜ Hiiumaa Lastekaitse Ühing
  13. Karin Ratas
  14. Eli Sukles
  15. Rapla Korvpallikool MTÜ
  16. Kadi Bruus
  17. Kaarel Tiganik
  18. Juhan Anupõld
  19. Kersti Leis
  20. Kaari Sillamaa
  21. Monika Iskül
  22. MTÜ Eesti Klavessiinisõprade Tsunft (EKST)
  23. Ülly Enn
  24. Mikk Merekivi
  25. Kaimo Vahtra
  26. Gerri Alamets
  27. Harjumaa Noorteinfo Keskus
  28. Päästeamet
  29. Valdeko Säre
  30. MTÜ Jahtklubi Merikotka Suvelaager
  31. Anu Peiel

Aasta noortemalev:

  1. Saue Noorte Töömalev 2016
  2. Saku õpilasmalev
  3. Rae Õpilasmalev
  4. Kohila õpilasmalev “Töö ja Rõõm”
  5. Anija malev 2016
  6. Anne Noortekeskus/ Tartu Noorte Töömalev

Aasta kohalik omavalitsus

  1. Saue linn
  2. Anija vald
  3. Kuressaare linn
  4. Võhma linn
  5. Viimsi vald
  6. Suure-Jaani vald
  7. Lihula vald

Aasta noortelaager

  1. Tuksi Tervise- ja Spordikeskus
  2. Remniku lastelaager/ Lastekaitse Liidu Lastelaagrid
  3. Pärnu Kunstikool/ Kunstilaager Kihnus
  4. Fän Clab MTÜ
  5. Eesti ja Ühendkuningriigi ühislaager
  6. Rae valla noorte ettevõtlikkuslaager
  7. Laste loovus- ja seikluslaager Hiiumaal
  8. Raplamaa noorte ühislaager „Õhk, Tuli, Vesi, Maa“
  9. Taekwondo treeninglaager Remnikul

Aasta huvikool:

  1. Põlva Muusikakool
  2. Räpina Muusikakool
  3. Tapa Muusika- ja Kunstikool
  4. Muusika-ja kunstikool Kaur
  5. Rapla Muusikakool
  6. Maidla Huvikool
  7. SA Pärnu Vabahariduskeskus, Jana Trink Erakool
  8. Ahtme Kunstide Kool
  9. Lahemaa Looduskool
  10. Huvikool MTÜ Tantsuteater Polly
  11. Laste Tervisekool

Aasta noortekeskus:

  1. Rakke Noortekeskus
  2. Kesklinna Noortekeskus
  3. Paide Avatud Noortekeskus
  4. MTÜ Tapa Lastekaitse Ühing
  5. Lihula noortemaja
  6. Narva Noortekeskuse klubi EXIT
  7. Rakvere Avatud Noortekeskus
  8. Haabersti Vaba Aja Keskus
  9. Kohila Avatud Noortekeskus
  10. Mustamäe Avatud Noortekeskus
  11. Nõmme VAK/Männiku noortekeskus

Aasta noorteühing:

  1. Noorte Ettevõtlikkuse Arendamise Ühing

Uuendatud: 02.07.2018

Vaatamisi: 89

Teksti suurus