fbpx

2020. aasta kandidaadid

2020. aastal esitati noortevaldkonna tunnustuskonkursile kokku 125 kandidaati kaheteistkümnes erinevas kategoorias. Kokku esitati läbi Konkursiveebi tunnustuskonkursile 151 kandidaadi vormi. Kandidaate laekus igast Eesti maakonnast, kõige rohkem Harjumaalt (32), Tartumaalt (14) ning Pärnumaalt (12). Üle-eestilisi kandidaate esitati 2020. aastal kokku koguni 16.

Tunnustuskomisjon hindab ainult neid kandidaate, keda on esitatud vähemalt kahe erineva esitaja poolt.

Kõik 2020. aastal esitatud kandidaadid:

  1. Alexander Arabkin
  2. Anneli Pikkmets
  3. Annika Urbel
  4. Anželina Latõševa
  5. Artur Ojasalu
  6. Gea Liblik
  7. Grete Sarap
  8. Helena Nõmmik
  9. Helen Siska
  10. Ilona Tint
  11. Jaanika Palm
  12. Janne Puks
  13. Kadri Kommer
  14. Kairit Pärn
  15. Karmen Aavik
  16. Killu Sika
  17. Krista Dreger
  18. Kristel Pisa
  19. Kristin Lauri
  20. Laura Kiviselg
  21. Lii Vanem
  22. Liina Loosaar
  23. Liis Lääts
  24. Liis Raal-Virks
  25. Marcus Ehasoo
  26. Maret Kalnitski
  27. Margit Mikk
  28. Nadezhda Slyusarenko
  29. Rita Pomber
  30. Teisi Teresk
  31. Triin Paas
  32. Triinu Arund
  33. Vaili Viirlaid
  1. Erahuvikool Eterna
  2. Eraspordikool SEPPS
  3. Kuressaare Gümnaasiumi Huvikool Inspira
  4. Massu Ratsaspordikool
  5. Narva Noorte Meremeeste Klubi
  6. Nõo Muusikakool
  7. Palamuse Laulustuudio
  8. Rae Huvialakool
  9. Robokaru Robootikakool
  10. Shaté Tantsukool
  11. Tallinna Tondiraba Huvikool
  12. Viljandi Kunstikool
  1. Mooste Noortekeskus
  2. Põhja-Tallinna Noortekeskus
  3. Sauga Avatud Noortekeskus
  4. Tartu Noorsootöö Keskus
  5. Türi Noortekeskus
  6. Valga Avatud Noortekeskus
  1. Eesti Gaidide Liit
  2. Eesti Noorte Tantsu Ühing (ENTÜ)
  3. Huvitegevuse ja Noorsootöö sihtasutus
  4. MTÜ Õige Suund
  5. YFU Eesti MTÜ
  1. Läänemaa Ühisgümnaasiumi õpilasesindus VÕLV
  2. Lääneranna Noortevolikogu
  3. Paide Gümnaasiumi õpilasesindus
  4. Rapla Valla Noortevolikogu
  5. Tallinna 21. Kooli õpilasesindus
  6. Tallinna Tõnismäe Reaalkooli Õpilasesindus (TTRK ÕE)
  7. Tartu Tamme Gümnaasiumi õpilasesindus
  8. Võru Kesklinna Kooli õpilasesindus
  1. Järva valla õpilasmalev
  2. Kehtna noortemalev 2020
  3. Keila malev
  4. Maardu Õpilasmalev
  5. Rakvere Õpilasmalev
  6. Rapla valla noortemalev
  1. Lääneranna Noortekeskuse Suvelaager 2020
  2. Noorte Ühislaager
  3. Spordiklubi Do iga-aastane judolaager
  4. Tallinna Kopli Huvikooli tantsustuudio FIREWORK laager Kloogaranna Noortelaagris
  1. Kihnu vald
  2. Lääneranna vald
  3. Rae vald
  4. Saaremaa vald
  5. Tartu linn
  1. Airi Raus
  2. Jane Miller-Pärnamägi
  3. Justiitsministeeriumi kriminaalpoliitika osakonna analüüsitalitus
  4. Kairi Parson
  5. Marina Moltšanov ja Päästeamet
  6. Merilin Miks, Melani Alliksaar ja Janella Jugaste
  7. MTÜ Kõmsi Külaselts
  8. Tallinna Haridusamet
  9. Tartumaa Omavalitsuste Liit
  10. Tuuli-Emily Liivat
  11. Varje Lepp
  1. Amatöörfilmifestival KSG NUI
  2. Lääneranna noorteportaali loomine
  3. Mobiilse Noorsootöö buss
  4. Noorsootöö nädal „Tervis. Minu heaolu.“
  5. Noorteinfo käsiraamat "Põhjalik ülevaade noorteinfost, selle arendamisest ja kvaliteedipõhimõtetest noortega töötavatele spetsialistidele ning asutustele” 2020
  6. Noortelaagri korraldaja käsiraamat
  7. Projekt "Tamsalu Noorte Mobiilne Noortekeskus"
  8. Pärnu noorte innovatsioonikeskuse HUUB loomine
  9. Tallinna noorte suveprogramm 2020
  10. Tartu Noorsootöö Keskuse Lastekaitsepäev
  1. Anne Aaspõllu
  2. Ants Veetõusme
  3. Edgar Schlümmer
  4. Epp Adler
  5. Erahuvialakool ARSISE KELLADE KOOL
  6. Erika Tiganik
  7. Eve Noormets
  8. Heidi Paabort ja NÜ Juventus
  9. Irina Gorohhova
  10. Katrin Joselin
  11. Kaur Kötsi
  12. Maie Bratka
  13. Malle Hermanson
  14. Maria Žuravljova
  15. Marko Ool
  16. Mart Mäerand
  17. Merle Salusoo
  18. Märt Kermon
  19. Oxana Nikitina
  20. Reelika Ojakivi
  21. Shaté Tantsukool
  22. Siiri Põlluveer
  23. Svetlana Gorjušina
  24. Tiina Sinijärv
  25. Tuuliki Rohtla

Uuendatud: 02.11.2020

Vaatamisi: 54

Teksti suurus