2018. aasta kandidaadid

2018. aastal esitati noortevaldkonna tunnustuskonkursile kokku 85 kandidaati kaheteistkümnes erinevas kategoorias. Kokku esitati läbi Konkursiveebi tunnustuskonkursile 110 kandidaadi taotlust.

Tunnustuskomisjon hindab ainult neid kandidaate, keda on esitatud vähemalt kahe erineva esitaja poolt.

 

Kõik 2018. aastal esitatud kandidaadid:

Aasta noorsootöötaja:

  1. Ahto Aaslav-Kaasik
  2. Alexander Arabkin
  3. Anet Vendel
  4. Elisabeth Purga
  5. Ester Valk
  6. Eveli Leego
  7. Gedy Siimenson
  8. Igor Malõšev
  9. Kaie Pranno
  10. Kauri Kaljuste
  11. Kerly Paju
  12. Külli Lokko
  13. Lea Lips
  14. Liisi Vesselov
  15. Maarja Mägi
  16. Mari-Liis Küüsmaa
  17. Triinu Kotov
Aasta huvikool:
  1. Eesti Tantsuagentuuri Tantsukool
  2. Tapa Muusika- ja Kunstikool
  3. Tartu Lastekunstikool
Aasta noortekeskus:
  1. Haabersti Vaba Aja Keskus
  2. Hiiumaa Noorsootöö Keskus
  3. Kuressaare Avatud Noortekeskus NOORTEJAAM
  4. Pärnu Noorte Vabaajakeskus
  5. Pääsküla Noortekeskus
  6. Pühalepa valla Kultuuri- ja Noortekeskus
  7. SPARK Makerlab
  8. Taheva Avatud Noortekeskus
Aasta noorteühing või -organisatsioon:
  1. Kiili “Imelise Aasta kodutütred”
  2. MTÜ Harjumaa Noorte Puhkpilliorkester
  3. MTÜ Korvpalliklubi Valgamaa
  4. MTÜ Tõrva Noorte Liit (Tõrva Raadio)
  5. MTÜ Vabadussport
Aasta osaluskogu ja õpilasesindus:
  1. Vaimastvere kooli õpilasesindus
  2. Viljandi Noortevolikogu
Aasta noortemalev:
  1. Jõelähtme Õpilasmalev ehk JÕM2018
  2. Lääneranna Õpilasmalev
  3. Maardu Õpilasmalev
  4. Pärnumaa Õpilasmalev
  5. SA Õpilasmalev
  6. Tankla Õpilasmalev 2018
  7. Viimsi Õpilasmalev
  8. Viljandi valla noorte töömalev
Aasta noortelaager:
  1. Karepa Noortelaager
  2. Kodutütarde ja Noorte Kotkaste suvelaager “Spekter”
  3. Laoküla Merelaager
  4. Päästeala Noortelaager
  5. Tramburai ja Bamba Noortelaager
  6. XIV Akordionistide Suvelaager
Aasta kohalik omavalitsus:
  1. Narva-Jõesuu linn
  2. Toila vald
  3. Valga vald
Aasta noorsootööühing:
  1. MTÜ Valgamaa Noorsootöökeskus Tankla
  2. MTÜ Eesti Erahuvialakoolide Liit
  3. MTÜ Eesti Kunstikoolide Liit
Aasta toetaja noorsootöös:
  1. Anne Õuemaa
  2. Anneli Peterson ja Hele Kull
  3. Kaimo Vahtra
  4. Maria Kudrjakova
Aasta tegu noorsootöös:
  1. Changemakers Academy
  2. Inspiratsioonipäev “Mul on suhted”
  3. Kiviõli I Keskkool – LOOMEFEST 2018
  4. Koolitusprogramm “Digital YIntro – digitaalne noorteinfotöö”
  5. KOV koostöögruppide Tallinna tegevussuuna tegevused
  6. Merkuur OÜ
  7. PILLIPUUDUTUS Tartu II Muusikakooli koostöö Tartu Hansa Kooli ja Tartu Descartese Kooliga
  8. Pilootprojekt Noortegarantii tugisüsteemi arendamine 2o18-2020
  9. Snelli tänavakultuurifestival 2018
  10. Valgamaa noorte ettevõtluskonkurss “Nupp nokib”
  11. Võru Noorte Tugila
Pikaajaline panus noortevaldkonda:
  1. Ahto Aaslav-Kaasik
  2. Andres Põhjala
  3. Angelika Alström
  4. Eesti Noorsootöö Keskus
  5. Juhan Anupõld
  6. Kiviõli Kunstide Kool
  7. Lia Puhm
  8. Marek Mekk
  9. MTÜ Saaremaa Noorsootöö
  10. Raido Bergstein
  11. Reet Kost
  12. Saue Noortekeskus
  13. Tatjana Gontšarova
  14. Tiia Lindmaa
  15. Tiina Sinijärv

 

2018. aasta konkursi info:

Kandidaate oli võimalik esitada kaheteistkümnes erinevas kategoorias:

  1. Aasta noorsootöötaja*
  2. Aasta huvikool
  3. Aasta noortekeskus
  4. Aasta noorteühing või –organisatsioon
  5. Aasta osaluskogu ja õpilasesindus
  6. Aasta noortemalev
  7. Aasta noortelaager
  8. Aasta kohalik omavalitsus
  9. Aasta noorsootööühing**
  10. Aasta toetaja noorsootöös***
  11. Aasta tegu noorsootöös
  12. Pikaajaline panus noortevaldkonda****

Kandidaate on võimalik esitada kuni 1. novembri südaööni AINULT elektroonselt läbi Eesti Noorsootöö Keskuse Konkursiveebi https://entk.konkursiveeb.hitsa.ee. Selleks tuleb sisse registreerida end kasutajaks/logida sisse ID-kaardi või Mobiil-ID abil. Seejärel tuleb valida „Esita uus taotlus“ ning „Noortevaldkonna tunnustuskonkurss 2018“. Soovitame oma esitatavat kandidaadi taotlust salvestada võimalikult tihti, et vältida info kaotsiminekut („Salvesta mustand“). Kui olete kogu vajaliku informatsiooni kandidaadi kohta kirja pannud, vajutage palun „Kinnita ja esita“.  NB! Tunnustuskomisjonile edastatakse hindamiseks ainult need kandidaadid, keda on esitatud vähemalt KAHE ERINEVA esitaja poolt (NB! Esitajad võiksid olla välja toodud samal vormil. Kui kandidaadid on esitatud erinevatele kandidaadi esitamise vormidele, tõstetakse info tunnustuskomisjoni töö lihtsustamiseks ühele vormile kokku). Kandidaate võivad esitada kõik juriidilised ja füüsilised isikud.

Noortevaldkonna tegijate tunnustamise eesmärk on esile tõsta noorsootöösse panustanud ning valdkonda edendanud inimesi ja organisatsioone ning silmapaistvamaid ja olulisemaid algatusi, millel on oluline mõju kohalikul, maakondlikul, üleriigilisel või rahvusvahelisel tasandil.

Lisainfo:
Birgit Rasmussen
tunnustamine@entk.ee
58116807

* Kandidaadina võib esitada huvikooli õpetajaid, noortekeskuse või –toa töötajaid, noorsootöötajaid koolis, noorteorganisatsioonis, noorteühingus, osaluskogus, noortemalevas või -laagris, vabatahtlikke noorsootöötajaid, kohaliku omavalitsuse noorsootöö spetsialiste, huviringide juhendajaid, ringijuhte jne.

** Kandidaadina võib esitada mittetulundusühinguid, mittetulundusühingute liitusid või sihtasutusi, mille eesmärgiks on noorsootöötajate, noorsootööasutuste või teiste noorsootöö tegijate ja korraldajate ühendamine ning nende huvide esindamine.

*** Kandidaadina võib esitada ettevõtteid, organisatsioone, asutusi, inimesi jne, kes panustavad noorsootöösse, kui see pole nende põhitegevus.

**** Ettepanek ministrile tunnustamiseks tehakse ainult kandidaadi puhul, kes vastab kõigile tunnustamise korra punktis 2.3. märgitud kriteeriumitele. Tunnustuskomisjon jätab endale õiguse ettepanekut mitte teha.


Uuendatud: 02.11.2018

Vaatamisi: 1 134

Teksti suurus