Noorsootöö nädala uudised

Noorteinfomess Teeviit kolib veebi

2.10.2018

Sellest oktoobrist muutub noorte infomessina tuntud Teeviit järjepidevaks noorteinfo edastamise kanaliks, võttes üle noorteinfoportaali Stardiplats, mis vahendab noortele väärtuslikku infot digitaalsel kujul. Seevastu füüsilisel kujul messi ennast samal moel ei toimu.

Loe edasi

Anname noortele töövarjudele võimaluse tutvuda tööeluga

1.10.2018

Üle-eestilise noorsootöö nädala noorteinfo suursündmuse „Noori inspireerides“ raames on Eesti Noorsootöö Keskuse koostööpartneriks Junior Achivement Eesti, kelle eestvedamisel toimub põhikooli- ja gümnaasiumiastmele töövarjupäev, mis leiab sel aastal aset noorsootöö nädalal, 22. novembril.

Loe edasi

Mida põnevat toimub üle-eestilisel noorsootöö nädalal?

1.10.2018

Traditsiooniline noorsootöö nädal toimub sel aastal juba kaheksandat korda. Tänavune nädal pealkirjaga „Noori inspireerides“ kestab 19.–25. novembrini, keskendudes noorsootöö võimalustele ja noorsootöötaja kutse väärtustamisele. Sellega seonduvalt kutsume noortega tegelevaid asutusi üle Eesti korraldama noorteinfo eesmärki kandvaid sündmusi, mis inspireeriksid nii noori kui ka valdkonna tegijaid.

Loe edasi

Noorsootöö nädala korraldamine saab hoo sisse

7.09.2018

Eesti Noorsootöö Keskus kutsub taaskord kõiki noorsootöötajad ja noortevaldkonna tegijaid kaasa lööma 19.–25. novembrini toimuval noorsootöö nädalal ja korraldama toredaid noorteinfo eesmärki kandvaid sündmusi üle Eesti.

Loe edasi


Uuendatud: 07.10.2018

Vaatamisi: 79

Teksti suurus