fbpx

Laagrikorraldajate seminar

Sügisene laagrikorraldajate seminar-koolitus toimub 26.09-27.09.2019 Tuksi Noortelaagris! Tuksi Noortelaager asub Tuksis, Lääne-Nigula vallas Läänemaal (https://www.puhkaeestis.ee/et/tuksi-tervise-ja-spordikeskus).

Programmi ja korraldusliku info leiad SIIT.

Arved saadetakse kõigile pärast registreerimistähtaja lõppu (19.09) korraga! Sularahaarved vormistatakse vastavalt antud rekvisiitidele koha peal tasumiseks.

Muu info ja küsimused:
Karel Möll
spordiklubi.haapsalu@gmail.com
472 5062

Seminari osavõtumaks on 55 eurot.

Registreerimise lõpuni on jäänud:

Osaleja(te) andmed
Info registreerimise kinnitamise osas saadame eelmises punktis toodud e-maili aadressile, kui siia lahtrisse pole juurde teist e-maili märgitud
Muu korralduslik informatsioon
NB! JUHUL, KUI SA EI SOOVI OSALEDA KOGU PROGRAMMIS, JÄÄB SEMINARI HIND SIISKI SAMAKS!
Toad on kuni 4-le inimesele (sh narid), aga majutame kahekaupa. Kui keegi soovib olla neljakesi, siis palun anda sellest siin märku koos nimedega.
Näiteks toidutalumatus, allergiad vms
Pakume soovijatele lisaprogrammi 27.09.2019 kell 12.00-19.00 - väljasõit ja matk Osmussaarele. Registreerimine LÕPPENUD!
Tagavaravariant: Kui on suur tuul, siis asendame väljasõidu maapurjetamisega, mida on võimalik teha lähedal asuvas spordi- ja turismitalus Linnamäel, mis maksab 10 eurot, ülejäänud raha tagastatakse. Kui on suur tuul ja vihm, siis lisaprogrammi ei toimu ja kogu raha makstakse tagasi.
Osalustasu on 35 eurot (sisaldab ülesõitu, matka, suppi ja saiakest).
Arved
Seminari osavõtumaks on 55 eurot. Ettemaksuarved väljastatakse peale 19.09 kõigile korraga. Sularahaarved valmistatakse küsitud rekvisiitide põhjal ette koha peal tasumiseks.
Palun lisa organisatsiooni juriidiline nimetus, reg. nr, juriidiline aadress
Registreerimine seminarile on avatud kuni 19.09.2019 ning lisaprogrammi kuni 22.08.2019!
NB! Palun pea meeles, et soovitame tungivalt seminaril osaleda täies mahus!

 


Uuendatud: 24.07.2019

Vaatamisi: 505

Teksti suurus