fbpx

Noorsootöö nädala uudised

 

Noorsootöö nädalal „Noori inspireerides“ toimus Eestis üle 270 sündmuse

6.12.2018

Üle-eestiline noorsootöö nädal „Noori inspireerides“ tõi kokku noorteorganisatsioonide sündmused ning pakkus noortele, noorsootöötajatele ja kogukonnale laiemalt noorsootöö võimalusi tutvustavaid ning noorsootöötaja kutset väärtustavaid sündmusi.

Loe edasi

Noorsootöö nädal julgustas noori saama noorsootöötajate töövarjuks

4.12.2018

Novembri lõpus toimunud noorsootöö nädalal „Noori inspireerides“ haarasid mitmed noored üle Eesti kinni võimalusest varjutada noortevaldkonna tegijaid. Kolm noort töövarju, Marianne Hanson (18), Indrek Reile (13) ja Ave-Liis Kivest (20), kirjeldasid oma päeva ning jagasid ka mõtteid noortevaldkonnast.

Loe edasi

Kristel Aaslaid vastas noorsootöö nädalal noorte fännide küsimustele

26.11.21018

19.–25. novembrini toimunud noorsootöö nädalal andis Eesti tuntud telestaar ja laulja Kristel Aaslaid oma noortele fännidele võimaluse saada vastus mis iganes küsimusele, mida nad tahaksid Kristeli kohta teada. Saue noortekeskuses toimunud vestlusõhtul osales üle 70 uudishimuliku noore, kel jagus küsimusi nii näitlemise, teletöö kui ka kõikide muude tegevuste kohta.

Loe edasi

Nopi Üles! välkkonkursiga saavad teoks 20 noorte algatatud projekti

23.11.2018

Noorsootöö nädala taustal algatatud välkkonkursile “Nopi Üles! – inspiratsiooni puhang!” laekus 32 tingimustele vastanud ideed, et tutvustada noorsootöös pakutavaid võimalusi ja luua uusi tegevusi nii noortele kui ka kogukonnale.

Loe edasi

Üle-eestiline noorsootöö nädal toob tänavu rekordiliselt ettevõtmisi

19.11.2018

Täna alanud noorsootöö nädalal toimub Eestis üle 200 sündmuse, mis keskenduvad noorsootöö võimalustele ja noorsootöötaja kutse väärtustamisele.

Loe edasi

19.-23. novembrini toimuvad noortele põnevad veebinarid

14.11.2018

Noorsootöö nädalal, 19.-23. novembril, toimuvad koostöös Edu Akadeemiaga viiel järjestikusel päeval noortele suunatud veebinarid ehk veebiseminarid, mis keskenduvad noorsootöö võimalustele. Veebinaride eesmärk on viia noorteni vahetu info noorsootöö võimaluste kohta, et noor oskaks luua isikliku arengut toetavaid seoseid ning teha teadlikke ja iseseisvaid valikuid.

Loe edasi

Noorsootöö nädala ideetoad arutlevad noorte võimaluste ja kogemuste üle

14.11.2018

Noorsootöö nädalal toimuvad koostöös Edu Akadeemiaga 15–26 aastastele noortele suunatud ideekorjed, mille eesmärk on koostöös noortega kaardistada ja leida lahendusi noorteinfot koondava noorteinfo portaali Teeviit noortesõbralikumaks muutmisel.

Loe edasi

Algab välkkonkurss “Nopi Üles! – inspiratsiooni puhang!”

6.11.2018

Noorte omaalgatusi aitab aasta lõpus täiendavalt ellu viia välkkonkurss “Nopi Üles! – inspiratsiooni puhang!”, kuhu on oodatud noorte poolt innustatud omaalgatused, mis tutvustaksid noorsootöö võimalusi, looksid uusi tegevusi noortele kui ka kogukonnale või aitaks noorsootöö nädalal (19–25. november) kaugemale särada!

Loe edasi

Inspireeriv noorsootöö nädal leiab aset 19.–25. novembrini

6.11.2018

Noorsootöö nädal „Noori inspireerides“ koondab ühele nädalale kokku noortele ja noorsootöötajatele suunatud noorteinfo eesmärki kandvad sündmused üle Eesti, mis keskenduvad noorsootöö võimalustele ja noorsootöötaja kutse väärtustamisele.

Loe edasi

Noorsootöö nädalal toimuvad noortele suunatud veebinarid ja ideekorjed

6.11.2018

Noorsootöö nädal toob noorteni uuendusliku viisi noorteinfo saamiseks ehk noortel avaneb võimalus noorteinfo võimalustega tutvuda veebinaride kaudu. Samal nädalal korraldatakse ka noortele ideekorjed, mis aitavad muuta noorteinfot veelgi atraktiivsemaks.

Loe edasi

Noorteinfomess Teeviit kolib veebi

2.10.2018

Sellest oktoobrist muutub noorte infomessina tuntud Teeviit järjepidevaks noorteinfo edastamise kanaliks, võttes üle noorteinfoportaali Stardiplats, mis vahendab noortele väärtuslikku infot digitaalsel kujul. Seevastu füüsilisel kujul messi ennast samal moel ei toimu.

Loe edasi

Anname noortele töövarjudele võimaluse tutvuda tööeluga

1.10.2018

Üle-eestilise noorsootöö nädala noorteinfo suursündmuse „Noori inspireerides“ raames on Eesti Noorsootöö Keskuse koostööpartneriks Junior Achivement Eesti, kelle eestvedamisel toimub põhikooli- ja gümnaasiumiastmele töövarjupäev, mis leiab sel aastal aset noorsootöö nädalal, 22. novembril.

Loe edasi

Mida põnevat toimub üle-eestilisel noorsootöö nädalal?

1.10.2018

Traditsiooniline noorsootöö nädal toimub sel aastal juba kaheksandat korda. Tänavune nädal pealkirjaga „Noori inspireerides“ kestab 19.–25. novembrini, keskendudes noorsootöö võimalustele ja noorsootöötaja kutse väärtustamisele. Sellega seonduvalt kutsume noortega tegelevaid asutusi üle Eesti korraldama noorteinfo eesmärki kandvaid sündmusi, mis inspireeriksid nii noori kui ka valdkonna tegijaid.

Loe edasi

Noorsootöö nädala korraldamine saab hoo sisse

7.09.2018

Eesti Noorsootöö Keskus kutsub taaskord kõiki noorsootöötajad ja noortevaldkonna tegijaid kaasa lööma 19.–25. novembrini toimuval noorsootöö nädalal ja korraldama toredaid noorteinfo eesmärki kandvaid sündmusi üle Eesti.

Loe edasi


Uuendatud: 15.01.2019

Vaatamisi: 596

Teksti suurus