fbpx

Valdkonna tööpakkumisi

Oleme koondanud erinevaid noortevaldkonna töökuulutusi suurimatest tööportaalidest. Oma töökuulutuse lisamiseks saada e-kiri aadressile entk@entk.ee.

  • Tööpakkumine noorsootöötajale

MTÜ Õnnemaa pakub pere- ja noorsootööteenust Kambja vallas. Meie halduses on Ülenurme, Kambja ja Tõrvandi pere- ja noortekeskused ning Kuuste noortetuba. Eesmärgiks on nende teenuste viimine uute noorteni ning laiendada nende osalemise võimalusi selles töös laiendada.

Kas otsid mitmekülgset ja arendavat tööd ning otsustusvabadust?

Pakume tähtajalise töölepinguga ja osalise tööajaga (0,5 koormust) tööd liikuvale noorsootöötajale. Meie juures ootab sind noortega tehtava töö mitmekesistamine, rahvusvahelise noorsootöö korraldamine, vaheldusrikkad projektid, noorteinfo haldamine ja vahendamine, koos meeskonnaga malevate korraldamine ning võimalus kõigiti toetada ja arendada noorte omaalgatust ning initsiatiivi.

Arendame oma töötajaid erialastel täiendkoolitustel, pakume sõbralikku ja toetavat meeskonda ja toredaid võimalusi eneseteostamiseks.
Sinu hea töö eelduseks on noorsootööalane kõrgharidus või selle omandamine või noorsootöötaja kutse, vähemalt kesktasemel inglise keele oskus, valmisolek rahvusvaheliseks noorsootööks, projektide kirjutamise ja läbi viimise oskus ning noorsootööd ja lastekaitset käsitlevate seaduse tundmine. Kasuks tuleb, kui sul on B-kategooria juhiload ja auto kasutamise võimalus.

Töös juhindub liikuv noorsootöötaja Eesti Avatud Noortekeskuste Ühenduste välja töötatud Noortekeskuse Heast Tavast ja Eesti noorsootööd korraldavatest õigusaktidest.

Tööle asumise aeg on esimesel võimalusel.
Kandideerimiseks saata CV ja motivatsioonikiri e-mailile kersti@onnemaa.ee .
Lisainfo telefonil 5331 5342 – Kersti Leis.

 

  • Rohkem töökuulutusi vaata:

 


Uuendatud: 27.02.2020

Vaatamisi: 3,842

Teksti suurus