fbpx

Noorsootöötaja kutse taotlemine

Alates 25. veebruarist on võimalik taotleda noorsootöötaja kutset ja osakutset.

Noorsootöötaja kutse Esmakordne taotlemine – dokumentide esitamine hiljemalt 04.04.2019 kell 23.59. Hindamine toimub portfoolio alusel  intervjuu käigus. Dokumendipõhine taastõendamine – dokumentide esitamine hiljemalt 04.04.2019 kell 23.59. Sama kutsetaseme taastõendamine toimub ainult dokumendipõhiselt maksimaalselt 1 aasta jooksul peale tunnistuse kehtivuse lõppu. Taotlemine toimub Eesti Noorsootöö Keskuse Konkursiveebi keskkonna kaudu. Vajalik on ID-kaardi või Mobiil-ID-ga sisselogimine.

Noorsootöötaja osakutse   Esmakordne taotlemine – dokumentide esitamine hiljemalt 4 tööpäeva enne valitud eksamit. Dokumendipõhine taastõendamine – dokumentide esitamine hiljemalt 04.04.2019 kell 23.59. Sama kutsetaseme taastõendamine toimub ainult dokumendipõhiselt maksimaalselt 1 aasta jooksul peale tunnistuse kehtivuse lõppemist. Eksamile registreerimine ja taotlemine toimub Eesti Noorsootöö Keskuse Konkursiveebi keskkonna kaudu. Vajalik on ID-kaardi või Mobiil-ID-ga sisselogimine.

Lisainfo ja registreerimine Kolm aastat järjest on Kutsekoda tunnustanud Eesti Noorsootöö Keskust kutse andjana kutsetunnistuste silmapaistva populariseerimise eest. Eelmisel aastal esitati noorsootöötaja kutse taotlemiseks 70 taotlust ning kutse omandasid 65 taotlejat. Osakutse taotlusi laekus 626 ning tunnistusi väljastati 546. Hetkel kehtivad kutse tunnistusi on 182 ja osakutse tunnistusi 3204. Täiskutse taotlejate arv kokku oli 2018. aastal poole suurem kui varasematel aastatel. Osakutse arvud on samuti läbi aegade rekordilised. Noorsootöötaja kutse taotlemine on paberivaba (erandjuhtudel saab ka paberkandjal esitada).

Tutvu taotlemise tingimustega siin.

 

Teksti suurus