fbpx

Noorte tervistav ja arendav puhkus 2019 taotlusvoorud on avatud!

Noorte tervistav ja arendav puhkus 2019 taotlusvoorud püsi- ja projektlaagritele ning koolituskorraldajatele on avatud!

Projektlaagrid:

Toetuse taotlemine toimub läbi ENTK Konkursiveebi keskkonna (Konkursiveeb – Esita taotlus – projektlaagrite taotlusvoor 2019). Taotlusele tuleb lisada noorte arvude, ajakava ja eelarve vorm ning vabas vormis laagriprogramm. Dokumendid on leitavad Konkursiveebi vahendusel https://entk.konkursiveeb.hitsa.ee/. Toetussummaks arvestada 2,70 eurot noore kohta päevas*.

Püsilaagrid:

Toetuse taotlemine toimub läbi ENTK Konkursiveebi keskkonna (Konkursiveeb – Esita taotlus – püsilaagrite taotlusvoor 2019). Taotlusele tuleb lisada noorte arvude ja ajakava vorm, noortelaagri eelarve ja päevamaksumuse vorm ning vabas vormis laagriprogramm. Dokumendid on leitavad Konkursiveebi vahendusel https://entk.konkursiveeb.hitsa.ee/. Toetussummaks arvestada 5,40 eurot ning soodustuusikutel 11 eurot noore kohta päevas*.

Koolituskorraldajad:

Toetuse taotlemine koolituskorraldajatele (laagrikasvataja või juhataja osakutse koolituste korraldamiseks) toimub läbi ENTK Konkursiveebi keskkonna (Konkursiveeb – Esita taotlus – koolituskorraldajate taotlusvoor 2019). Taotlusele tuleb lisada koolituse eelarve vorm, maksumuse arvutamise vorm ning koolituse programmi vorm. Dokumendivormid on leitavad Konkursiveebi vahendusel https://entk.konkursiveeb.hitsa.ee/. Toetussummaks arvestada 22 eurot koolitatava kohta päevas*.

* Lõplikud toetussummad selguvad peale taotluste esitamise tähtaega!

Taotluste esitamise tähtaeg on 25. märts 2019 kell 23.59. Toetuse taotlemise tingimused leiate Noorte tervistav ja arendav puhkus 2019 lehelt.

Lisainfo:

Kaur Kötsi

kaur.kotsi@entk.ee

Teksti suurus