Noorteinfo teemaline seminar noortele ja noorsootöötajatele 10. detsembril Tallinnas

Hea noor ja noorsootöötaja!

Eesti Noorsootöö Keskus kutsub noori ja noorsootöötajaid osalema noorteinfo teemalisel seminaril, mis toimub 10. detsembril 2018 Tallinnas Õpetajate Majas (Raekoja plats 14) kell 10.00-15.30.

Seminari eesmärk on anda ülevaade noorteinfo maastikul toimunud sündmustest, koolitustest ja planeeritavatest arendustegevustest, koguda noortelt ja noorsootöötajatelt sisendit ning jagada inspiratsiooni noorte kogemuslugude kaudu.

Tutvustamisele tuleb noorsootöötajatele suunatud käsiraamat noorte ettevõtlikkuse ja ärimudeldamise toetamisest. Jagamisele tulevad noorte lood sellest, kuidas nad on oma ideid arendanud ja ellu viinud erinevate toetavate tegevuste abil. Noorte kogemuslugude näitel saavad osalejad ülevaate noorte poolt elluviidud tegevustest, nende eest seisnud väljakutetest ja väljakutsete lahenduskäikudest ning  sellest, millised on erinevad noortele suunatud võimalused oma ideede elluviimiseks ja uute kogemuste saamiseks.

Seminari sihtrühm:
Noored ja noorsootöötajad

Seminari aeg ja koht:
10. detsember kl 10:30-15:30, Õpetajate Majas (Raekoja plats 14, Tallinn)

Seminari ajakava:
10:00 Tervituskohv
10:30 -13:00 Ülevaade üle-eestilisest noorsootöö nädalast, noorteinfo portaalist Teeviit ning noorsootöötajatele suunatud toetavatest tegevustest ja materjalidest
13:00-14:00 Lõuna (korraldatud)
14:00-14:30 Käsiraamatu tutvustus „Käsiraamat noorsootöötajatele: kuidas toetada noorte ettevõtlikust ja ärimudeldamist” (Kristiina Urb Estonian Business School)
14:30-15:20 Noorte kogemuslood oma ideede elluviimises
Näited Changemakers Academy, ENLi noorte osaluse fondi, Nopi Üles! ja Nopi Üles-inspiratsiooni puhangu põhjal.

Lisainfo:
Kadri Koort
Kaasatuse ja konkurentsivõime üksuse peaekspert
kadri.koort@entk.ee
Tel 56 955 279

 

Teksti suurus