fbpx

Noortelaagri korraldaja käsiraamat on valminud!

Suur rõõm on teatada, et oleme äsja valmis saanud uuendatud noortelaagri korraldaja käsiraamatuga!

Seekord oleme püüdnud selgitada võimalikult lihtsalt, mida laagri korraldamine endast kujutab, millised on nõuded ja kohustused, kuidas taotleda tegevusluba ja palju muudki. Tegime ka valiku näidisvorme, mis on kindlasti abiks algajale laagrikorraldajale. Käsiraamatus ei ole ei ole sõna-sõnalt tsiteeritud seaduseid, sest need on pidevas muutumises ja seetõttu oleme kirjutanud lahti vaid üldised põhimõtted ning pannud juurde lingid, mis viivad kehtiva õigusakti redaktsiooni juurde.

Lisaks oleme toonud praktilisi näpunäiteid ning mitmed laagrikorraldajad on panustanud käsiraamatu lõpus olevasse lisasse 5, kuhu sai kirja üsna suur valik tegevusi, mida laagrites kasutatud on.

Noortelaagri korraldaja käsiraamat ilmus elektroonselt nii eesti kui esmakordselt ka vene keeles.

Täname kõiki, kes panustasid käsiraamatu valmimisse! Usume, et uus noortelaagri korraldaja käsiraamat on tõepoolest praegustele ja tulevastele laagrikorraldajatele kasulik.

Käsiraamatu valmimist toetas Eesti Noorsootöö Keskus koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumiga hasartmängumaksu vahenditest „Noorte tervistav ja arendav puhkus“ raames.

Teksti suurus