fbpx

Noortevaldkonna tunnustussündmuse Noorte Heaks Tänu kõik nominendid 2019

Kuu lõpus, 29. jaanuaril tunnustame koos Haridus- ja Teadusministeeriumiga noortevaldkonna kõige vägevamaid tegijaid! Järgmiste nädalate jooksul kuulutame välja nominendid, kes võistlevad auväärse tiitli nimel 12 kategoorias.

Kõiki esitatud kandidaate näete SIIT ning tunnustuskonkursi 2019. aasta info leiate SIIT.

Aasta noorsootöötaja:

  • Anneli Meisterson, Kuressaare Avatud Noortekeskus Noortejaam
  • Marit Oimet, Põlva Gümnaasium
  • Roger Tibar, Eesti Noorteühenduste Liit
  • Triin Mäger, Pärnu Noorte Vabaajakeskus

Aasta huvikool:

  • Pärnu Muusikakool
  • Türi Muusikakool
  • Võru Muusikakool

Aasta noortekeskus:

  • Pärnu Noorte Vabaajakeskus
  • Rae Noortekeskus
  • Tõrva Avatud Noortekeskus

Aasta noorteühing või -organisatsioon:

  • Eesti Arstiteadusüliõpilaste Selts
  • Eesti Kurtide Noorte Organisatsioon (EKNO)
  • Eesti Noorte Vaimse Tervise Liikumine

Aasta osaluskogu ja õpilasesindus:

  • Pärnu Linna Noortekogu
  • Viimsi Noortevolikogu
  • Viljandi Gümnaasiumi õpilasesindus
  • Võru Gümnaasiumi õpilasesindus MÕIS

Aasta noortemalev:

  • Saaremaa Öpilasmalev “KÖIGI MALEV”
  • Tankla (mobiilne) õpilasmalev
  • Tartu Noorte Töömalev

Aasta noortelaager:

  • Narva Noorte Meremeeste Klubi laager
  • Projektlaager TAIP
  • Taevaskoja Noortelaager
  • Vihasoo Noortelaager

Aasta kohalik omavalitsus:

  • Keila linn
  • Pärnu linn
  • Tallinna linn
  • Tartu linn

Aasta noorsootööühing:

  • Eesti Kunstikoolide Liit
  • Tartumaa Noorsootöötajate Ühendus

Aasta panustaja:

  • Anna-Kaisa Oidermaa
  • Briti Nõukogu
  • Taavi Kotka ja Liis Koser

Aasta tegu noorsootöös:

  • ERYICA koolitus “Noorteinfo arendamine ja võrgustikutöö”
  • Meediasüst
  • Noortekonverents §
  • Noortevaldkonnale eraldiseisva arengukava loomine

Pikaajaline panus noortevaldkonda:

  • Anne Õuemaa
  • Argo Bachfeldt
  • Eesti Noorteühenduste Liit
  • Siiri Paasma
  • Ülle Roomets

Uuendatud: 24.01.2020

Vaatamisi: 133

Teksti suurus