Traditsiooniline noorsootöö nädal toimub 2017. aastal 6.-12. novembrini keskendudes nutika noorsootöö teemadele. Pealkirjaks on tänavu "Nutikamalt, virtuaalsemalt, globaalsemalt - pilvedesse".

Noorsootöö nädala eesmärk on pöörata tähelepanu nutikate ja digitaalsete võimaluste kasutamisele noorsootöö tegemisel ning nädala jooksul tuuakse üle-eestiliselt esile erinevate tarkade lahenduste igapäevane kasutamine töös noortega. Noorsootöö nädal on Eesti Euroopa Liidu eesistumise ametlikus kalendris olev sündmus.

Kutsume Sind, hea noorsootöö tegija, planeerima nutikaid ja digitehnoloogilisi lahendusi esile toovaid tegevusi just sellesse nädalasse, et olla uuenduslike lahenduste kasutamisega eeskujuks ja nähtavad nii oma valdkonnas kui ka väljaspool valdkonda. Olulisel kohal on noortele kättesaadavate ja innovaatilisi lahendusi pakkuvate keskkondade ning rakenduste kasutamine, selle teemaliste ideede vahetamine ja arutelude loomine koostöös valdkonna spetsialistide ning noortega. Noorsootöö nädalal toimuvad ka Kogukonnagarantii konverents ja omistatakse "Kaasan noort" märgiseid ning tutvustatakse Euroopa Liidu noortekonverentsi tulemusi ja soovitusi nutika noorsootöö arendamiseks.

Täida küsimustik siin ja anna märku toimuvatest sündmustest. Oleme väga tänulikud noorsootöötajatele, kes on juba oma sündmused sisestada jõudnud! Kes veel ei ole jõudnud või kellel ei ole ideid tekkinud, teile jääb küsimustik avatuks kuni 12. novembrini.

Küsimuste korral palume pöörduda Eesti Noorsootöö Keskuse peaekspert Kadri Koorti poole e-maili teel kadri.koort@entk.ee või telefonil 735 0387.

Liida sisu
Eesti Noorsootöö Keskus
Sisselogimine
Liitu uudiskirjaga

Previous issues

Uudiskirja arhiiv