fbpx

Osale: ERYICA noorteinfo e-kursusel JIMMI alates 15.02.2020

Noortega töötavaid spetsialiste oodatakse e-kursusele JIMMI, mida korraldab Euroopa noorteinfo ja nõustamise agentuur ERYICA. Kursus algab 15.02.2021, kestab kokku 25h viie nädala jooksul ja toimub inglise keeles.

JIMMY on kursus noortega töötavatele spetsialistidele, kelle töö on seotud noorteinfoga. Kursuse raames on võimalus arendada teadmisi noorteinfost, täpsem kirjeldus ja info on ERYICA kodulehelhttps://www.eryica.org/jimmy.

E-kursus algab 15. veebruaril 2021 ning kestab 5 nädalat, kokku 25 tundi. Koolitajad Mika Pietilä (Soome) ja Hannes Sildnik (Eesti). Kursus toimub inglise keeles.

Registreerumine kursusele lõpeb 01. veebruar 2021 ja seda on võimalus teha järgneval lingil: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfx0-Ikbce3NUb1-Bc-LCCLRsEJ1wSNHTPhmLi_9pTcZ7z9JQ/viewform

Loe rohkem e-kursusest, üleskutsest ERYICA kodulehel avaldatud uudisest: https://www.eryica.org/news/2021/1/7/jimmy-elearning-course-call-for-participants.

Euroopa noorteinfo ja nõustamise agentuur ERYICA korraldab noortega töötavatele spetsialistidele 2021.a kaks noorteinfo e-kursust, kevadisel perioodil toimub kursus YIMMY (Youth Information Mediator) ja sügisel ALTYO (Advocacy and Lobbying Training for Youth Organisations).

Teksti suurus