fbpx

Rahvusvaheline noorte roheideede konkurss otsib uusi lahendusi

Keskkonnaministeerium koostöös Garage48 ja Cleantech ForEstiga korraldab 21.11 rahvusvahelist noortele suunatud roheideede konkursi Empowering Youth: Green together, et leida uuemeelseid lahendusi keskkonna ja planeedi paremaks muutmiseks.

Ideepäeva eesmärgiks on kokku tuua 15.-25. aastased noored üle Baltikumi ja Skandinaavia ning leida kliima- ja laiemalt ka keskkonnavaldkonna aktuaalsetele probleemidele sobivaid lahendusi. Muuhulgas on ürituse eesmärgiks laiemalt julgustada noori võtma aktiivset rolli neile oluliste teemade edasi viimiseks nii kohalikul kui ka rahvusvahelisel tasandil ning tõsta noorte keskkonna- ja kliimateadlikkust, et leida nutikaid lahendusi kliimavaldkonna kitsaskohtade arendamiseks ja aidata kaasa muutuste loomisele.

Kõik noored on oodatud oma uuendusmeelseid lahendusi välja pakkuma järgmistes valdkondades:


♻️ Ringmajandus: jäätmete vähendamine ja jagamismajanduse teenused;
♻️ Jätkusuutlikud linnad ja säästlik liikuvus;
♻️ Jätkusuutlikud toidusüsteemid;
♻️ Tarbimise vähendamine;
♻️ Alternatiivne energia ja energia salvestamine;
♻️ Keskkonnaalane teadlikkus ja haridus.

Registreeri indiviidina või meeskonnana, ideega või ilma. Kõik üritusest huvitunud noored on oodatud ühinema kuni 13. novembrini  https://garage48.typeform.com/to/kf68aqcn

Parimaid tiime ja ideid autasustatakse rahaliste auhinnatega ning kõik osalejad saavad endale lahedad ja jätkusuutlikult toodetud ürituse esemed, mida siis uhkusega kanda! Loe ürituse kohta rohkem Garage48 kodulehelt või liitu üritusega Facebookis “Empowering Youth: Green together!”. 

Merit Vislapu

Project Manager at Garage48 

+37255599755

Teksti suurus