fbpx

Registreeru rahvusvahelisele nutika noorsootöö koolitusele Tallinnas

Eesti Noorsootöö Keskus ja Soome digitaalse noorsootöö keskus Verke kutsuvad kõiki noortevaldkonna spetsialiste osalema rahvusvahelisel nutika noorsootöö koolitusel SomeCamp EU, mis toimub 9.–11. detsembrini Tallinnas. 

Esmakordselt Eestis toimuva koolituse programm sisaldab Euroopa tasemel arutelusid, inspireerivaid esinejaid, töötubasid, kogemuste jagamist ja oma ideede disainimist innovatsioonilaboris. Selle käigus saab leida uusi ja arendada olemasolevaid nutikaid ideid ning katsetada praktilisi ja uuenduslikke noorsootöö vahendeid. Samuti annab see võimaluse luua häid koostöösuhteid ja saada kontakte üle Euroopa.

Sündmusel osalemine (sh ka majutus ja söök) on tasuta! Osalejate arv on aga piiratud ning registreeruda saab 9. oktoobrini.

Koolitusele registreerijad saavad esitada ka oma ideid töötubade läbiviimiseks. Töötoa teema võib olla oma töö ja mõtete jagamine, huvitavate probleemide üle arutamine või prototüüpide testimine. Jagada võib nii oma õnnestumisi kui ebaõnnestumisi. Oluline on, et töötuba oleks seotud nutikate praktikatega noorsootöös sh andmestumine, digipädevused, töö tulemuste nutikas analüüsimine ja visualiseerimine, AR/VR, tehisintelligents, e-sport ja mängustamine, osalus ja selle toetamine e-keskkondades ja digitööriistadega, digitaalne sisuloome – valik on nii lai kui nutika noorsootöö spekter on.

SomeCamp EU on alguse saanud 2015. aastal Soomes. Esmakordselt on sündmus rahvusvaheline ning oodatud on osalejad Eestist, Soomest kui ka mujalt.

Registreeru siin: https://forms.gle/8TYWidm6iJnidKtz7

Lisainfo: https://www.somecamp.eu/

Tegevust rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava Euroopa Sotsiaalfondist kaasrahastatud programmi „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ kirjeldatud tegevuste raames

Teksti suurus