Hea noorsootöötaja, malevakorraldaja ja rühmajuht, kes Sa tunned huvi noorte tööhõive teemade vastu ning soovid tulevikus malevaid korraldada!

Kutsume Sind osalema 29. novembril 2017 toimuvale seminarile „Startup maastiku köögipool“

Seminaril on võimalus tutvuda startuppidega, saada teada, mis asi on häkaton ning luua noorte tööhõivega seotud probleemide lahendamiseks esimesed prototüübid

SEMINARI TAUST

Seminaril, milline on Eesti  startup maastik, kes siin toimetavad, milliseid võimalusi nad pakuvad, millal kellegi poole pöörduda, kuidas on noortel võimalik sellest osa saada ja kust võiks leida lisainfot. Selleks, et kõik lõpuni selgeks saaks ja ka noori lihtsam juhendada oleks, viiakse läbi töötuba, mille raames valmivad (digitaliseeritud) prototüübid noorte tööhõivega seotud küsimuste lahendamiseks.

Inspireerima tulevad asjaosalised ise ehk startuppide PÜRG, SIIL Agency, GoWorkaBit ja Kolm Põrsakest esindajad, kes jagavad oma kogemusi startup maailma astumisest, selles toimetamisest ning oma nägemust sellest, kuidas võiksid noored oma tee startupi juurde leida.

SEMINARI AJAKAVA

10.00-10.15 Saabumine ja hommikukohv
10.15-11.15 Üldine sissejuhatus teemadesse
11.15-12.30 Pürg, SIIL Agency, GoWorkaBiti ja Kolme Põrsakese ettekanded, küsimused-vastused
12.30-13.15 Lõunasöök & SEB innovatsioonikeskuse tuur
13.15-14.00 Meeskonnatöö faas 1 Probleemide kaardistamine
14.00-15.00 Meeskonnatöö faas 2 Prototüüpimine
15.00-15.15 Paus, suupisted
15.15-16.00 Ideede esitamine ja kokkuvõtted

Päeva juhib: Harri Tallinn, Ajujahi tiimijuht, Civitta Eesti AS

Seminar toimub SEB Innovatsioonikeskuses, mis avati käesoleva aasta aprillis ning on mõeldud ettevõtlikele inimestele ja organisatsioonidele, kes soovivad äri arendada ja innovaatilisi plaane pidada. Päeva jooksul tutvustatakse Innovatsioonikeskust ja selle võimalusi lähemalt ning viiakse ka majasisesele ringkäigule.

Seminari korraldab Eesti Noorsootöö Keskuse tellimusel Civitta Eesti AS. Civitta on juhtiv Kesk- ja Ida-Euroopa konsultatsiooniettevõte, kes muuhulgas korraldab äriideede konkurssi Ajujaht ning kelle asutajad ja töötajad on seotud erinevate startup ökosüsteemi ja innovatsiooniprojektide ellukutsumisega nii Eestis kui välismaal.

Seminar toimub SEB Innovatsioonikeskuses Tornimäe 2, Tallinn - https://www.seb.ee/innovatsioonikeskus

Registreeri seminarile

Registreerimise tähtaeg: 27.11.2017

Kontakt ja täiendav info:
Liis Proos
liis.proos@entk.ee
+372 53 039 287
Eesti Noorsootöö Keskus

Liida sisu
Eesti Noorsootöö Keskus
Sisselogimine
Liitu uudiskirjaga

Previous issues

Uudiskirja arhiiv