fbpx

Ettevõtlikkuse teemaline seminar “Kuidas muuta ühiskonda panustamine noorte jaoks ägedaks?”

Toimumisaeg

08.10.18 - 08.10.18

Eesti Noorsootöö Keskus kutsub osalema noorte ettevõtlikkuse teemalisele seminarile “Kuidas muuta ühiskonda panustamine noorte jaoks ägedaks?”. Seminar toimub 8. oktoobril TTÜ Innovatsiooni- ja ettevõtluskeskuses Mektory  („õpime mängides“ ruumis, aadressil Raja 15).

Seminar annab võimaluse õppida praktikute kogemustest noorte ettevõtlikkuse edendamisel ja saada inspiratsiooni, kuidas koostöös koolide, kogukonna ja ettevõtjatega julgustada noori olema ettevõtlikud ja panustama kogukonda.

Seminari ajakava*

11:45-12:00 Kogunemine ja tervituskohv
12:00-13:00  Esitlusele tulevad lühitutvustused noorte ettevõtlikkuse projektidest ja programmidest, mis aitavad noortel märgata vajadusi oma kogukonnas ja osaleda nende lahendamisel.
Kuuleme, kuidas eestvedajad on noori inspireerinud ja milliste väljakutsetega sealjuures silmitsi seisnud. Oma kogemusi tulevad jagama näiteks Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustik Changemakers Academy programmide põhjal, Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus  Nopi Üles tegevuste põhjal ja Vabaühenduste Liit Kogukonnapraktika tegevuste põhjal.
13:0-13:30 Kerge lõunaamps (korraldatud)
13:30-15:00 Praktikute kogemused ja ideede arendamine noorte ettevõtlikkuse toetamiseks koolide, kogukonna ja ettevõtjate koostöös
Seminaril kuuleme praktikute näiteid Innove korraldatava määruse „Koolide, kogukonna ja ettevõtjate koostöö toetamine ettevõtlusõppe praktilisemaks muutmiseks” taotlusvooru raames elluviidud tegevustest nagu näiteks Ettevõtjatega ettevõtlikuks Tallinna 21. Koolis.
Arendame ideid, kuidas koolide, kogukonna ja ettevõtjate koostööga toetada noorte ettevõtlikkust  ja muuta kogukonda panustamine noorte jaoks atraktiivseks. Vastavalt osalejate soovile toimub nii olemasolevate ideede arendamine (nt taotlusvooru jaoks) kui uute ideede loomine.
15.00-15.15 Seminari kokkuvõte
*Ajakavas võib tulla täpsustusi, täpne ajakava saadetakse registreerunutele.

Ülevaade eelmisel seminaril toimunust: https://entk.ee/tallinnas-toimunud-seminar-vottis-tahelepanu-alla-noorte-ettevotlikkuse/

Kohtade arv on limiteeritud, huvilistel  palume ennast registreerida  hiljemalt 04.10.2018: https://goo.gl/E16fpV

Tegu ei ole Innove poolt korraldatud taotlusvooru infopäevaga vaid võimalus kuulata praktikute kogemusi ja saada inspiratsiooni edasisteks tegevusteks.

Määruse „Koolide, kogukonna ja ettevõtjate koostöö toetamine ettevõtlusõppe praktilisemaks muutmiseks” kolmas taotlusvoor on avatud 24. septembrist 2018 kuni 23. novembrini 2018 kl 17.00. Taotlusvooru infopäevad toimuvad: 9. oktoobril TALLINNAS (Zappi konverentsikeskus, Lõõtsa 6, Zappi seminariruum) – registreeru hiljemalt 3. oktoobril ja 10. oktoobril TARTUS (hotell London, Rüütli 9) – registreeru hiljemalt 4. oktoobril. Täiendav info: https://www.innove.ee/eurotoetused/taotlejale/ettevotlusope/

 

Lisainfo:

Liisi Noode

peaekspert

liisi.noode@entk.ee

56855424


Teksti suurus