fbpx

Noortevaldkonna tunnustussündmus Noorte Heaks Tänu

Toimumisaeg

29.01.20 - 29.01.20

Asukoht

Pirita tee 56, Tallinn

Sündmusele pääseb ainult kutsetega ning kohad sündmusele on kahjuks täis! 

Noortevaldkonna tegijate tunnustamise eesmärk on esile tõsta noorsootöösse panustanud ning valdkonda edendanud inimesi, ettevõtteid ja organisatsioone ning silmapaistvamaid ja olulisemaid algatusi, millel on oluline mõju kohalikul, maakondlikul, üleriigilisel või rahvusvahelisel tasandil. Noortevaldkonna tegijaid tunnustab Haridus- ja Teadusministeerium.

VAATA OTSEÜLEKANNET:

Tunnustussündmuse nominendid on:

Aasta noorsootöötaja:

  • Anneli Meisterson, Kuressaare Avatud Noortekeskus Noortejaam
  • Marit Oimet, Põlva Gümnaasium
  • Roger Tibar, Eesti Noorteühenduste Liit
  • Triin Mäger, Pärnu Noorte Vabaajakeskus

Aasta huvikool:

  • Pärnu Muusikakool
  • Türi Muusikakool
  • Võru Muusikakool

Aasta noortekeskus:

  • Pärnu Noorte Vabaajakeskus
  • Rae Noortekeskus
  • Tõrva Avatud Noortekeskus

Aasta noorteühing või -organisatsioon:

  • Eesti Arstiteadusüliõpilaste Selts
  • Eesti Kurtide Noorte Organisatsioon (EKNO)
  • Eesti Noorte Vaimse Tervise Liikumine

Aasta osaluskogu ja õpilasesindus:

  • Pärnu Linna Noortekogu
  • Viimsi Noortevolikogu
  • Viljandi Gümnaasiumi õpilasesindus
  • Võru Gümnaasiumi õpilasesindus MÕIS

Aasta noortemalev:

  • Saaremaa Öpilasmalev “KÖIGI MALEV”
  • Tankla (mobiilne) õpilasmalev
  • Tartu Noorte Töömalev

Aasta noortelaager:

  • Narva Noorte Meremeeste Klubi laager
  • Projektlaager TAIP
  • Taevaskoja Noortelaager
  • Vihasoo Noortelaager

Aasta kohalik omavalitsus:

  • Keila linn
  • Pärnu linn
  • Tallinna linn
  • Tartu linn

Aasta noorsootööühing:

  • Eesti Kunstikoolide Liit
  • Tartumaa Noorsootöötajate Ühendus

Aasta panustaja:

  • Anna-Kaisa Oidermaa
  • Briti Nõukogu
  • Taavi Kotka ja Liis Koser

Aasta tegu noorsootöös:

  • ERYICA koolitus “Noorteinfo arendamine ja võrgustikutöö”
  • Meediasüst
  • Noortekonverents §
  • Noortevaldkonnale eraldiseisva arengukava loomine

Pikaajaline panus noortevaldkonda:

  • Anne Õuemaa
  • Argo Bachfeldt
  • Eesti Noorteühenduste Liit
  • Siiri Paasma
  • Ülle Roomets

Nominentide kohta saab täpsemalt lugeda Haridus- ja Teadusministeeriumi kodulehelt.

Laureaadid kuulutatakse välja pidulikul tunnustussündmusel Maarjamäe Klinkberg Venues, Tallinnas, 29. jaanuaril 2020. a. Noortevaldkonna tublimaid tegijaid tunnustab ja tänab haridus- ja teadusminister Mailis Reps.


Teksti suurus