fbpx

MTÜ Peaasjad koolitus “Vaimse tervise esmaabi”

Toimumisaeg

21.11.19 - 22.11.19

Noortega töötavatel spetsialistidel on võimalus osaleda noorsootöö nädalal, 21.-22. novembril 2019 Tallinnas, vaimse tervise teemalisel koolitusel “Vaimse tervise esmaabi”, mida korraldab ja viib läbi MTÜ Peaasjad. Koolituse tulemusel oskab osaleja märgata vaimse tervise probleeme ja pakkuda abivajajale esmast tuge ja infot. Puutume igapäevatöös kokku inimestega ja sama tähtis kui oskus anda füüsiliselt esmaabi, et päästa inimeste elusid, on oskus märgata vaimse tervise muresid ja olla esimeseks, kes abivajajat toetab. Varasemate “Vaimse tervise esmaabi” koolituste tulemusel on osalejad saanud selgeks esmaabi põhisammud kui ka oluliselt julgemaks abi osutamisel.

Koolituse läbinu:

  • mõistab vaimse tervise esmaabi tegevuskava põhisammusid;
  • tunneb ära erinevatele vaimse tervise probleemidele viitava käitumise ja olulised riskifaktorid ning seostab vastavate probleemidega;
  • tunneb ära häbimärgistamise mõju vaimse tervise häirega inimesele.

Koolituse kogumaht on 12 tundi, kummalgi päeval 6 tundi. Koolitus toimub eesti keeles. Ootame, et osaleja saab osa võtta vähemalt 90% õppetööst. koolitus toimub MTÜ Peaasjad ruumides aadressil Maneeži 3, Tallinn.

Koolituse hind osalejale on 25 eur (+KM). Ise tuleb hoolitseda koolitusega seotud transpordi, majutuse ja toitlustuse eest.

Koolituse registreerimisvorm: https://forms.gle/ZNT2kTUEKEpA7wUq9 

Lisainfo koolituste kohta: kadri@peaasi.ee

Koolitust viiakse läbi projekti “Vaimse tervise alase esmaabi kättesaadavuse suurendamine” raames, mida rahastab Hasartmängumaksu Nõukogu.


Teksti suurus