fbpx

SomeCamp EU

Toimumisaeg

09.12.19 - 11.12.19

Eesti Noorsootöö Keskus ja Soome digitaalse noorsootöö keskus Verke kutsuvad kõiki noortevaldkonna spetsialiste osalema rahvusvahelisel nutika noorsootöö koolitusel SomeCamp EU, mis toimub 9.–11. detsembrini Tallinnas. 

Esmakordselt Eestis toimuva koolituse programm sisaldab Euroopa tasemel arutelusid, inspireerivaid esinejaid, töötubasid, kogemuste jagamist ja oma ideede disainimist innovatsioonilaboris. Selle käigus saab leida uusi ja arendada olemasolevaid nutikaid ideid ning katsetada praktilisi ja uuenduslikke noorsootöö vahendeid. Samuti annab see võimaluse luua häid koostöösuhteid ja saada kontakte üle Euroopa.

Sündmusel osalemine (sh ka majutus ja söök) on tasuta! Osalejate registreerimine on lõppenud.

Koolitus osutus üle ootuste populaarseks ja meile saabus tähtajaks 278 taotlust 48 riigist! 

Nähes kui suur on huvi koolituse vastu, teeme omalt poolt pingutusi selleks, et võimaldada koolituse teatud osadest osa võtta veebi vahendusel. Nimelt plaanime veebiülekandeid  avapaneelile teemal „Defining the context: smart youth work & digital youth work – what`s there today and in the future perspective“ 9. detsembri pealelõunal ja Marten Kaevatsi kõnele „Future trends and digital innovation“ 10. detsembri hommikul.  Samuti seame peatselt üles Facebook`i sündmuse, mis annab võimaluse jooksvast infost osa saada. 

Meie programm on leitav Trellost, mida täiendame pidevalt uue infoga sh lisame juurde ka esitlused ja teisi sündmusel jagatud materjale. Kõige kasutajasõbralikuma kogemuse Trellost saad, kui laed alla Trello rakenduse. Staatilisem info on leitav meie ametlikult veebilehelt www.somecamp.eu

Loodame, et leiate nii võimaluse end „SomeCamp EU“ olulisemate arengutega siiski kursis hoida. 

SomeCamp EU on alguse saanud 2015. aastal Soomes. Esmakordselt on sündmus rahvusvaheline ning oodatud on osalejad Eestist, Soomest kui ka mujalt.

 

Lisainfo: https://www.somecamp.eu/

 

 


Teksti suurus