fbpx

Tule kohaliku omavalitsuse noorsootöö kvaliteedi välishindajaks

Eesti Noorsootöö Keskus (ENTK) ja Eesti Noorsootöötajate Kogu (ENK) on taas sõlminud lepingu kohalike omavalitsuste (KOV) noorsootöö kvaliteedi hindamiste korraldamiseks ja läbiviimiseks. 

ENK-i rolliks projektis on välishindajate leidmine, koolituste ja konsultatsioonide läbiviimine ning tegevuste koordineerimine.  

Seoses sellega soovib ENK leida igasse hinnatavasse kohalikku omavalitsusse kaks kuni kolm välishindajat, kellel oleks huvi saada omavalitsuse välishindajaks. Välishindamine ja hinnatava omavalitsuse külastamine annab põhjaliku ülevaate noorsootöö korraldusest ja võimaldab kõrvaltvaatajana kaasa aidata hinnatava omavalitsuse noorsootöö arengule. Samuti on saadud häid praktikaid hiljem võimalik oma piirkonna noorte heaks kasutada. 

Välishindajate koolitus toimub 29. oktoobril Tallinnas. Koolitusi viivad läbi Kaisa Orunuk ja Lii Araste, projekti koordineerib ENK-i poolt Kadi Bruus. 

Lisainfo tulekul: https://enk.ee/ 

Projektist täpsemalt: https://enk.ee/kvaliteedi-hindamise-projekt/?fbclid=IwAR1N6j7ReqSaN5hVqJHspbxvX8zMVYcAp9DhU0v113lrAY__HrefkGZwbII 

Teksti suurus