fbpx

Tutvu aasta noorsootööühingu nominentidega

Kuu lõpus, 29. jaanuaril tunnustame koos Haridus- ja Teadusministeeriumiga noortevaldkonna kõige vägevamaid tegijaid! Järgmiste nädalate jooksul kuulutame välja nominendid, kes võistlevad auväärse tiitli nimel 12 kategoorias. Teie ees on aasta noorsootööühingu nominendid:

 

 

Eesti Kunstikoolide Liit

Eesti Kunstikoolide Liit on kunstikoolide eest hea seisnud juba 17 aastat. Liit on erinevate töörühmade liige ja teeb palju koostööd noortevaldkonnas laiemalt nii riiklikul kui kohalikul tasandil, osaledes erinevates strateegilise planeerimise töörühmades.

Lisaks valdkonna arendamisele, korraldab Liit ka laagreid kunsti- ja muusikaõpetajatele ning koostöös valdkonna spetsialistidega on algatatud näidisõppekava koostamine. Eesti Kunstikoolide Liidu juhatus kogub süsteemselt oma liikmetelt arvamusi, mille pinnalt kujunevad välja organisatsiooni seisukohad – just seetõttu on liidust kujunenud arvamusliider huvihariduse maastikul.

  1. aastal paistis Eesti Kunstikoolide Liit silma erinevate konkursside, õpetajate inspiratsioonilaagri ning õpetajate õppeülesannete konkursi korraldamisega.

 

Tartumaa Noorsootöötajate Ühendus

Tartumaa Noorsootöötajate Ühendus (TNÜ) on üsna värske organisatsioon, mis koondab Tartu maakonna noorsootöötajaid.

Alates ühingu moodustamisest on TNÜ end selgelt positsioneerinud Tartumaa noorsootöö arenguorganisatsioonina ning algatanud mitmeid noorsootöötajaid arendavaid projekte, sh projekt „Tartumaa noorsootöö koostöövõrgustiku arendamine ja võimestamine“, mille raames korraldatakse koolitusi, koostööseminare, maakondlikku tänusündmust ja tervist edendavate noortekeskuste pilootprogrammi Tartumaal.

2019. aastal toimus Käsmus Tartumaa Tervist Edendavate Noortekeskuste koostöövõrgustiku loomise arendusseminar. Käsmu kogunesid Tartumaa noortevaldkonna töötajad, kes on huvitatud tervist toetava elu- ja mõtteviisi arendamisest, noorte tervisekäitumise kujundamisest, oma tervisealaste teadmiste ja oskuste järjepidevast täiendamisest, enesekindluse arendamisest ohuolukordades toimetulekuks ning tervist edendavate noortekeskuste koostöövõrgustiku loomisele kaasa aitamisest.

 

*****

 

Tunnustuse võitjad selguvad 29. jaanuaril toimuval noortevaldkonna tunnustussündmusel. Otseülekannet sündmusest saab jälgida Delfi vahendusel.

Teksti suurus