fbpx

Tutvu noorsootöö aasta toetaja nominentidega

31. jaanuaril toimuval noortevaldkonna tunnustussündmusel kuulutab haridus- ja teadusminister Mailis Reps välja valdkonna kõige vägevamad tegijad, kes võistlevad 12 kategoorias. Tutvu lähemalt noorsootöö aasta toetaja nominentidega.

Anneli Peterson ja Hele Kull

Anneli Peterson on Jõgevamaa Rajaleidja keskuse karjääriinfo spetsialist ja Hele Kull on sama keskuse karjäärinõustaja. Anneli ja Hele nägid, kuidas noorsootöötajad tegid omavalitsuste kaupa tihedat tööd, kuid maakonnasisene noorsootööalane koostöö oli vähene. Seejärel otsustasid nad võrgustiku tööle elu sisse puhuda ning kutsuda kokku noorsootöötajad ja teised spetsialistid üle Jõgevamaa ning panna nad ühise laua taha tutvuma, arutama ja koostööd tegema. Noorsootöötajate ümarlauale sai kutsutud lisaks noorsootöötajatele ka huvijuhid, sotsiaalpedagoogid ja teised noortega töötavad spetsialistid.

Anneli ja Hele on teinud väga head tööd Jõgevamaa Rajaleidja keskuses juba aastaid ja nende algatatud noorsootöötajate kokkutoomine on andnud juurde väga palju kõikidele noortega tegelevatele inimestele üle kogu Jõgevamaa.

Maria Kudrjakova

Maria on AS Loksa Kultuur juhatuse liige ning on aktiivselt tegutsenud noortevaldkonna toetajana juba aastaid. Eriti vajab esile tõstmist Maria töö projektidega, mida ta teeb eelkõige MTÜ Loksa Arenduskeskuse juures.

Projekte on kirjutanud Maria nii Kohaliku Omavalitsuse Programmile, Hasartmängumaksu Nõukogule kui läbi LEADER taotluste PRIA-le. Tema töö tulemusena on Loksale loodud uus skatepark, viidi läbi Loksa noorte meedialaager ning lisaks juhib ta ka Loksa, Kuusalu ning Haljala koostöögrupi tegevusi.

Maria toetab alati kõiki oma nõu ja jõuga, mõtleb kaasa ning tunnustab partnereid tehtud töö eest.

*****

Tunnustuse võitjad selguvad 31. jaanuaril toimuval noortevaldkonna tunnustussündmusel. Otseülekannet sündmusest saab jälgida Postimehe vahendusel.

Teksti suurus