fbpx

Valge Õhupalli kampaania – tunnustame noori

Valge Õhupalli kampaania meeskond kutsub 1. juunil kell 11.11 tegema lapsele pai. Eesti Noorsootöö Keskus kutsub noortega tegelevaid täiskasvanuid ja kogu Eesti rahvast tunnustama noori. Kampaaniaga tõstame esile noori, kes teevad juba täna suuri tegusid nii enda, kogukonna kui ühiskonna heaks, aga ka noorsootöötajaid, kes on meie tulevikuloojad tegutsedes #noorteheaks. Noorte tunnustamine toetab nende enesekindlust, mis muuhulgas toetab neid valikute tegemisel ning on positiivse tervisekäitumise alus.

Meie ühiskonna üks tähtsamaid väljakutseid täna on noorte vaimne ja füüsiline tervis. Noorsootöötajatel on noorte tervisemuutuse ja –käitumiste märkamises ning abi osutamises oluline roll. Kuid noorte tervise nimel saab ja tuleb tööd teha igal ühiskonna liikmel.

Eesti Noorsootöö Keskusel on 1. juunil toimuval lastekaitsepäeval varuks üllatusi üle terve Eesti. Ole kuuldel!

Eesti Noorsootöö Keskus liitus kampaaniaga 2018. aastal, kui eeskujuliikumine loodi kingitusena Eesti Vabariigi 100. aastapäevaks. Eeskujuliikumine Valge Õhupall on võtnud eesmärgiks kujundada sõnumeid väärtuspõhise ühiskonna loomiseks meie laste ja noorte heaks.

#valgeõhupall #noorteheaks #ENTK20

Teksti suurus