fbpx

2019. aasta kandidaadid

2019. aastal esitati noortevaldkonna tunnustuskonkursile kokku 161 kandidaati kaheteistkümnes erinevas kategoorias. Kokku esitati läbi Konkursiveebi tunnustuskonkursile 195 kandidaadi taotlust.

Tunnustuskomisjon hindab ainult neid kandidaate, keda on esitatud vähemalt kahe erineva esitaja poolt.

 

Kõik 2019. aastal esitatud kandidaadid:

  1. Ainika Mägi, Põlva valla noorsootöökeskus
  2. Airi Liiva, Laulustuudio Laulupesa
  3. Angela Tikoft, Lüganuse vallavalitsus
  4. Anneli Meisterson, Kuressaare Avatud Noortekeskus Noortejaam
  5. Asso Viiding, Nõmme Vaba Aja Keskus
  6. Dea Margus, Valga Avatud Noortekeskus
  7. Elen Pent, Albu Noortekeskus
  8. Joel Juht, JJ-Street Tantsukool
  9. Johanna Tau, Rae Noortekeskus
  10. Karmen Kukk, Laeva Noortekeskus
  11. Krista Allik, Kuusalu noortekeskused
  12. Liisu Jäppinen, Viru-Nigula Avatud Noortekeskus
  13. Marii Rein, Rae Noortekeskus
  14. Mari-Liis Kurvits, Elva Huviala- ja Koolituskeskus
  15. Marina Õunapuu, Haabersti Vaba Aja Keskus
  16. Marit Oimet, Põlva Gümnaasium
  17. Marita Kutsar, Paide Hillar Hanssoo Põhikool
  18. Merike Rego, Rapla Valla Avatud Noortekeskus
  19. Merlis Pajustik, Vastseliina Noortekeskus
  20. Natalia Varakina, Narva Soldino Gümnaasium
  21. Roger Tibar, Eesti Noorteühenduste Liit
  22. Rynaldo Puusep, Avatud Ühiskond
  23. Tatjana Sääs, Vormsi vallavalitsus
  24. Triin Mäger, Pärnu Noorte Vabaajakeskus
  1. Eesti Tantsuagentuuri Tantsukool
  2. Elva Huviala- ja Koolituskeskus
  3. Erahuvikool Huvikool Kunstiring
  4. JJ-Street Tantsukool
  5. Koeru Muusikakool
  6. Laulupesa laulustuudio
  7. Pärnu Muusikakool
  8. Rakvere Muusikakool
  9. Räpina Muusikakool
  10. Shaté Tantsukool
  11. Türi Muusikakool
  12. Võru Muusikakool
  13. Ülenurme Muusikakool
  1. Kesklinna Noortekeskus
  2. Põhja-Tallinna Noortekeskus
  3. Pärnu Noorte Vabaajakeskus
  4. Rae Noortekeskus
  5. Rannu Noortekeskus
  6. SA Veriora Noortekas
  7. Tõrva Avatud Noortekeskus
  8. Türi Noortekeskus
  9. Vastseliina Noortekeskus
  1. Eesti Arstiteadusüliõpilaste Selts
  2. Eesti Kurtide Noorte Organisatsioon (EKNO)
  3. Eesti Noorte Vaimse Tervise Liikumine MTÜ
  4. Eesti Noorteühenduste Liit
  5. Fridays for Future Eesti (MTÜ Loodusvõlu)
  6. Kaitseliidu Viru Maleva Noored Kotkad ja Kodutütred
  7. Korvpalliklubi HITO
  8. MTÜ Urban Style
  1. Iisaku Gümnaasiumi õpilasesindus
  2. Jõgeva Põhikooli õpilasesindus
  3. Kohila Noortevolikogu
  4. MTÜ Järvamaa Noortekogu
  5. Puhja kooli õpilasesindus
  6. Pärnu linna Noortekogu
  7. Rapla Gümnaasiumi õpilasesindus
  8. Saaremaa Ühisgümnaasiumi õpilasesindus
  9. Tallinna 32. Keskkooli õpilasesindus
  10. Türi põhikooli õpilasesindus
  11. Valga Gümnaasiumi õpilasesindus
  12. Valtu Põhikooli õpilasesindus
  13. Viimsi Noortevolikogu
  14. Viljandi Gümnaasiumi õpilasesindus
  15. Võru Gümnaasiumi õpilasesindus MÕIS
  16. Värska Gümnaasiumi õpilasesindus
  1. Kohtla-Järve Noortekeskuse malev
  2. MTÜ Jõelähtme Noored malev
  3. Rõuge Noorsootöö Keskuse malev
  4. Saaremaa Õpilasmalev
  5. Tankla (mobiilne) õpilasmalev
  6. Tartu Noorsootöö Keskuse malev
  1. Camp of Hip-Hop rahvusvaheline elustiililaager
  2. Erahuvikool Eterna keele- ja ajaloolaagrid
  3. Karjamaa Noortelaager
  4. Koolialguse laager Remniku noortelaagris
  5. MTÜ NÜ TORE suvekool
  6. Narva Noorte Meremeeste klubi laager
  7. Projektlaager TAIP
  8. Taevaskoja Noortelaager
  9. Vihasoo Noortelaager
  1. Elva vald
  2. Haapsalu linn
  3. Keila linn
  4. Kihnu vald
  5. Pärnu linn
  6. Rae vald
  7. Tallinna linn
  8. Tartu linn
  9. Võru linn
  10. Võru vald
  1. Eesti Kunstikoolide Liit
  2. MTÜ Tartumaa Noorsootöötajate Ühendus
  3. NÜ Juventus
  1. Anna-Kaisa Oidermaa
  2. Briti Nõukogu
  3. Ivo Leek
  4. Kagu Politseijaoskond
  5. Kent Kerner
  6. Keskkonnaministeerium
  7. Kristi Markov
  8. Kristiina Akulitš
  9. Liipa Talu koolituskeskus
  10. Matsalu Loodusfilmide Festival
  11. Nädalaleht Postimees Juunior
  12. Rando Mere
  13. Saaremaa valla huvihariduse register
  14. Statistikaamet
  15. Taavi Kotka ja Liis Koser - HK Unicorn Squad liikumine
  16. Toivo Kivi
  1. Changemakers Academy
  2. Eesti Saku ja Jaapani Saku noortevahetus
  3. Euroopa nooreinfo nõustamise agentuur ERYICA koolitus "Noorteinfo arendamine ja võrgustikutöö"
  4. Järvamaa noortekonverents “Hingeelu labürint” ja tunnustussündmus "Aasta Tähed 2019"
  5. Kagu-Eesti riigigümnaasiumite noorte suvepäevad
  6. Kanepi (Valgus)Festival 2019
  7. Kogupäevakool Tallinna Südalinna Koolis
  8. Lille Noortekeskuse LGBT+ spektri teemaõhtud
  9. Meediasüst
  10. Narva Noorte Meremeeste Klubi (NMK)
  11. Noorsootöötaja ametit tutvustavad interaktiivsed töötoad
  12. Noorte algatatud mäss Valgamaa noorte suvekoolis
  13. Noorte välketteasted 12 Eesti linnas 1. juunil 2019 osana "Valge õhupalli" eeskujuliikumisest toetamaks positiivset tervisekäitumist
  14. Noortekonverents §
  15. Noortevaldkonnale eraldiseisva arengukava loomine
  16. „Raamatukoguga sõbraks“: pagulasperede laste lõimumisprojekt
  17. Rae valla Noortefestival
  18. Riigikantselei
  19. Su käed päästavad elu!
  20. Vivistop Estonia
  21. Vormsi noortetoa avamine
  22. XXV Põltsamaa Muusikakooli keelpillimängijate suvekool
  1. Angela Kilk
  2. Anna Konovalova
  3. Anne Õuemaa
  4. Annika Orgus
  5. Argo Bachfeldt
  6. Ave Pappe
  7. Bändilaager Hauka Rock
  8. Bärbel Salumäe
  9. Eesti Gaidide Liit
  10. Erika Teras
  11. Kai Kulbok
  12. Külakeskus Tahku Tare
  13. Külliki Levin
  14. Maire Eigi
  15. Maret Kalnitski
  16. Mari-Liis Vanaisak
  17. MTÜ Eesti Evangeeliumi Kristlaste ja Baptistide Koguduste Liidu Rakvere Karmeli Kogudus
  18. Narva Noorte Meremeeste Klubi
  19. Rahvaspordiklubi Riimes Tantsukool Semiir
  20. Rita Ilves
  21. Siiri Paasma
  22. Triin Arva
  23. VitaTiim MTÜ
  24. Ülle Anderson
  25. Ülle Roomets

Uuendatud: 04.11.2019

Vaatamisi: 1 696

Teksti suurus