fbpx

Laagrid

Noorte tervistav ja arendav puhkus on noorsootöö valdkond, mis loob noortele võimalused tervistavaks ja arendavaks tegevuseks noorteprogrammide ja –projektide kaudu eelkõige noortelaagrites, kus lisaks eelnevale saadakse iseseisva elu-, suhtlemis- ja toimetulekukogemusi.

Noortelaagrite tegevus Eestis on selgelt reglementeeritud. Noorsootöö seadusega on kehtestatud tingimused laagripidajatele, laagrikeskkonnale ja personalile. Noortelaagrites on noorel võimalus ennast arendada sisutihedas programmis, turvalises keskkonnas, järelevalve all ning reeglina looduslikult kaunis kohas.

Noorte püsilaager ehk noortelaager on äriregistrisse, mittetulundusühingute ja sihtasutuste registrisse või usuliste ühenduste registrisse kantud isiku, riigi- ja kohaliku omavalitsuse asutuste riiklikusse registrisse kantud asutuse või avalik-õigusliku juriidilise isiku laager, mida peetakse noortelaagri põhimääruse ning valdkonna eest vastutava ministri antud noortelaagri tegevusloa alusel ning mille ühe vahetuse pikkus on vähemalt kuus ööpäeva ja mis tegutseb aastas üle 60 päeva.

Noorte projektlaager on äriregistrisse, mittetulundusühingute ja sihtasutuste registrisse või usuliste ühenduste registrisse kantud isiku, riigi- ja kohaliku omavalitsuse asutuste riiklikkusse registrisse kantud asutuse või avalik-õigusliku juriidilise isiku laager, mida peetakse valla- või linnavalitsuse loal ning mille ühe vahetuse pikkus on vähemalt kuus ööpäeva ja mis tegutseb aastas kuni 60 päeva.

Eesti Noorsootöö Keskus koordineerib koondprojekti „Noorte tervistav ja arendav puhkus“, mille raames saavad riiklikku toetust noortelaagrites viibimiseks igal aastal umbes 30 000 noort.

Koondprojekti „Noorte tervistav ja arendav puhkus“ rahastab Haridus- ja Teadusministeerium, kes eraldas 2020. aastaks noortelaagrite tegevuse toetamiseks 1 400 000 eurot.

Koondprojekti eesmärgid on:

  • tagada võimalikult paljudele noortele võimalus ja toetus organiseeritud arendavaks ja sisukaks puhkuseks;
  • tagada noortelaagrite süsteemi areng;
  • korraldada noortelaagrite juhatajate, kasvatajate ja personali koolitus;
  • anda välja noortelaagrite tegevuseks vajalikke normatiivdokumente ja metoodilist materjali;
  • tagada noortelaagrite tegevuslubade väljastamine;
  • tõhustada järelevalve korraldust programmilise tegevuse üle;
  • toetada rahvusvaheliste laagriprogrammide läbiviimist;
  • toetada arendustegevust – viia läbi uurimisprojekte laagritöö paremaks korraldamiseks;
  • tagada teavitamise ja infosüsteemi toimimine.

Noortelaagrite korraldamisest 2020. aasta suvel saab lugeda SIIT.

******************************************

 

******************************************

2020. aasta laagrivahetused maakondade kaupa:

NB! Osad laagrivahetuste ajad muutuvad seoses Vabariigi Valitsuse määrusega, mis keelab laagrite toimumise enne 12. juunit. Uuendame vahetuste kava jooksvalt. Punasega märgitud vahetused muutuvad!

Laagri-korraldaja Kontakt-isik Kontakt Vahetuse aeg Asukoht Teema Sihtrühm EHIS-e tegevusloa nr
KutiMuti Noortelaager Tiiu Mägi tiiu@kutimuti.ee, 5028180 12.06-17.06.2020 Laulasmaa, Lääne-Harju vald, Harjumaa Vaimne ja füüsiline areng, sportlikud tegevused. Teater. Matkamine. Muusika. (Erinevad vahetused erineva temaatikaga) Noored vanuses 7-19 262162
18.06-25.06.2020
26.06-03.07.2020
04.07-11.07.2020
12.07-19.07.2020
20.07-27.07.2020
28.07-04.08.2020
05.08-12.08.2020
13.08-20.08.2020
21.08-28.08.2020
Paunküla Noortelaager Peeter Tishler peeter.tishler@audentes.ee, 5041370 14.06-21.06.2020 Paunküla, Kose vald, Harjumaa Erinevad spordialad Noored vanuses 7-19 Luba saadud enne EHIS-e nõuet
26.06-03.07.2020
03.07-09.07.2020
09.07-14.07.2020
14.07-19.07.2020
19.07-24.07.2020
24.07-29.07.2020
29.07-03.08.2020
03.08-09.08.2020
09.08-15.08.2020
15.08-21.08.2020
21.08-27.08.2020
Kloogaranna Noortelaager Helga Eichen helga.eichen@entk.ee, 5129366 12.06-18.06.2020 Kloogaranna, Lääne-Harju vald, Harjumaa Sport ja aktiivne liikumine Noored vanuses 7-26 257238
14.06-19.06.2020
21.06-27.06.2020
28.06-03.07.2020
05.07-10.07.2020
12.07-17.07.2020
18.07-31.07.2020
01.08-08.08.2020
09.08-15.08.2020
16.08-21.08.2020
Noorte Mereklubi MTÜ Ahto Aaslav-Kaasik ahto@merelaager.ee, 56286586 25.06-03.07.2020 Laoküla, Lääne-Harju vald, Harjumaa Merelaager Noored vanuses 8-16 214780
06.07-17.07.2020
20.07-31.07.2020
03.08-14.08.2020
MTÜ TIMkool Marina Uleksina marina.uleksina@kanuti.tln.edu.ee, 56698209 04.07-13.07.2020 Prangli, Viimsi vald, Harjumaa Seikluspedagoogika, matkamine Tallinna koolide õpilased vanuses 7-19 214734
Kotka Noortelaager Galina Jarotskaja galina_j@yahoo.com, 56354552 12.06-21.06.2020 Kotka, Kuusalu vald, Harjumaa Erinevad teemad vahetuste lõikes, sh loovus, disain ja graafika, meedia, film, seiklus, maastikumängud, kunst, teater Noored vanuses 7-15 215210
25.06-01.07.2020
02.07-07.07.2020
08.07-15.07.2020
16.07-23.07.2020
25.07-31.07.2020
01.08-08.08.2020
09.08-15.08.2020
16.08-23.08.2020
Vihasoo Noortelaager Irina Djatsenko vihasoolaager@gmail.com, 505 9342 16.06-22.06.2020 Tammispea, Kuusalu vald, Harjumaa Erinevad teemad vahetuste lõikes, peateema "Unistus" Noored vanuses 7-16 216630
23.06-28.06.2020
29.06-04.07.2020
05.07-10.07.2020
11.07-16.07.2020
17.07-23.07.2020
24.07-31.07.2020
01.08-07.08.2020
08.08-13.08.2020
14.08-19.08.2020
20.08-27.08.2020
Noorte Mereklubi Ahto Aaslav-Kaasik ahto@merelaager.ee, 5628 6586 25.06-03.07.2020 Laoküla, Lääne-Harju vald, Harjumaa Merelaager Noored vanuses 8-16 214780
06.07-17.07.2020
20.07-31.07.2020
03.08-14.08.2020
MTÜ Sirtsucamp Sirje Raud sirje@sirtsucamp.ee, 522 1246 14.06-19.06.2020 Kernu, Saue vald, Harjumaa Sport ja matkamine Noored vanuses 7-16 214722
25.06-30.06.2020
03.07-09.07.2020
12.07-18.07.2020
26.07-02.08.2020
Võimlemisklubi Piruett Kadi-Liis Laaspere kadiliis@piruett.ee, 646 3659 08.08-14.08.2020 Muraste, Harku vald, Harjumaa Sportlikud ja tervistavad tegevused Noored vanuses 7-18 273449
15.08-21.08.2020 273450
Kristjan Palusalu Spordiklubi Mare Vooglaid mare.vooglaid@mail.ee, 509 2127 12.06-19.06.2020 Kuusalu, Kuusalu vald, Harjumaa Sportlikud tegevused Spordiklubi noored 273593
MTÜ Urban Style Peeter Taim info@jjstreet.ee,  53087045 05.07-10.07.2020 Saha, Jõelähtme vald, Harjumaa Liipa talu golfilaager Noored vanuses 7-14 274717
20.07-26.07.2020 Camp of Hip-Hop Noored vanuses 7-14 274093
27.07-02.08.2020 Elustiili laager Camp of Hip-Hop Noored vanuses 14-26 274094
03.08-09.08.2020 JJ-Street suvelaager Noored vanuses 7-26 274718
Laagri-korraldaja Kontakt-isik Kontakt Vahetuse aeg Asukoht Teema Sihtrühm EHIS-e tegevusloa nr
Seikluspunkt MTÜ Ulvi Samm seikluspunkt@gmail.com, 5078477 09.08-14.08.2020 Sääre, Hiiumaa vald, Hiiumaa Sisukas ja arendav puhkus looduses (linnud, matkamine, ökoloogiline jalajälg) Noored vanuses 7-13 214726
16.08-21.08.2020
Tallinna Spordiselts Kalev Madis Iganõmm tallinnkalev@gmail.com, 5690 9651 13.07-22.07.2020 Kärdla, Hiiumaa vald, Hiiumaa Sportlik-tervistav puhkus Tallinna Spordiselts Kalevi spordikoolide õpilased 273876
Laagri-korraldaja Kontakt-isik Kontakt Vahetuse aeg Asukoht Teema Sihtrühm EHIS-e tegevusloa nr
Rannapungerja Noortelaager Tea Kuus tea@ymca.ee, 5101650 01.07-08.07.2020 Rannapungerja, Alutaguse vald, Ida-Virumaa Erinevad teemad vahetuste lõikes Noored vanuses 8-18 Luba saadud enne EHIS-e nõuet
08.07-15.07.2020
16.07-23.07.2020
23.07-30.07.2020
30.07-06.08.2020
07.08-12.08.2020
12.08-19.08.2020
Karjamaa Noortelaager Priit Käen karjamaaklubi@gmail.com, 5021527 14.06-20.06.2020 Karjamaa, Alutaguse vald, Ida-Virumaa Sportlikud tegevused Noored vanuses 7-19 261816
21.06-26.06.2020
27.06-04.07.2020
05.07-13.07.2020
14.07-21.07.2020
25.07-31.07.2020
01.08-08.08.2020
09.08-18.08.2020
19.08-25.08.2020
Laagna Noortelaager Dmitri Melkov office@laagna.ee, 5306 0603 13.06-26.06.2020 Laagna, Narva-Jõesuu linn, Ida-Virumaa Erinevad teemad vahetuste lõikes Noored vanuses 7-26 231929
22.06-27.06.2020
30.06-10.07.2020
04.07-18.07.2020
12.07-22.07.2020
Remniku Noortelaager Alar Tamm alar@laagrid.eu, 508 6656 15.06-21.06.2020 Remniku, Alutaguse vald, Ida-Virumaa Erinevad teemad vahetuste lõikes Noored vanuses 7-15 209637
28.06-04.07.2020
08.07-14.07.2020
17.07-23.07.2020
26.07-01.08.2020
03.08-09.08.2020
Laagri-korraldaja Kontakt-isik Kontakt Vahetuse aeg Asukoht Teema Sihtrühm EHIS-e tegevusloa nr
Mustvee Valla Noortekeskus Laidi Grauen noortekeskus@mustvee.eu, 5814 3899 06.08-12.08.2020 Mustvee linn, Mustvee vald, Jõgevamaa Ennetustegevused Noored vanuses 7-11 273559
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi Gert Prants gert.prants@ut.ee, 56608314 12.08-19.08.2020 Kuremaa, Jõgeva vald, Jõgevamaa Sportlikud tegevused Noored korvpallurid 215243
Laagri-korraldaja Kontakt-isik Kontakt Vahetuse aeg Asukoht Teema Sihtrühm EHIS-e tegevusloa nr
Spordiklubi Tats Raigo Tatrik sktats@sktats.ee, 56626230 25.06-30.06.2020 Särevere, Türi vald, Järvamaa Sportlikud tegevused, süvendatult võrkpall Noored vanuses 7-18 216262
Läbi Tähevärava Noortelaager Kaidi-Ly Välb kaidilyvalb@gmail.com, 53402705 13.07-18.07.2020 Müüsleri, Järva vald, Järvamaa Mängult on päriselt Noored vanuses 7-16 273656
03.08-08.08.2020 Rassi, Türi vald, Järvamaa Metsavendade jälgedes Noored vanuses 12-18 273657
Laagri-korraldaja Kontakt-isik Kontakt Vahetuse aeg Asukoht Teema Sihtrühm EHIS-e tegevusloa nr
Tuksi Noortelaager Karel Möll karel@hsb.ee, 472 5062 12.06-19.06.2020 Tuksi, Lääne-Nigula vald, Läänemaa Sportlikud tegevused Noored vanuses 7-26 248415
25.06-05.07.2020
06.07-17.07.2020
20.07-31.07.2020
03.08-14.08.2020
16.08-21.08.2020
24.08-29.08.2020
Tabasalu Ujumisklubi Raul Tomberg raul@ujumisklubi.ee, 511 1667 05.07-10.07.2020 Haapsalu linn, Läänemaa Füüsiliselt aktiivsed tegevused Klubi õpilased 214816
Roosa Tank OÜ Ingrid Reiljan treenerinks@hot.ee, 520 3002 18.06-23.06.2020 Haapsalu linn, Läänemaa Sportlikud tegevused Noored vanuses 8-18 215148
Kristjan Palusalu Spordiklubi Mare Vooglaid mare.vooglaid@mail.ee, 509 2127 06.08-14.08.2020 Haapsalu linn, Läänemaa Sportlikud tegevused Spordiklubi noored 273594
Spordiklubi Lukas Basket Roman Temnikov romantik1965@gmail.com, 5662 1965 28.06-08.07.2020 Nõva, Lääne-Nigula vald, Läänemaa Sport, tervis ja aktiivne puhkus Noored vanuses 7-19 273739
08.07-18.07.2020
18.07-28.07.2020
28.07-07.08.2020
07.08-17.08.2020
17.08-27.08.2020
Laagri-korraldaja Kontakt-isik Kontakt Vahetuse aeg Asukoht Teema Sihtrühm EHIS-e tegevusloa nr
Karepa Noortelaager Anu Hansaar karepa@kullo.ee, 53443360 21.06-27.06.2020 Karepa, Haljala vald, Lääne-Virumaa Erinevad teemad vahetuste kaupa Noored vanuses 7-19 257239
27.06-02.07.2020
02.07-11.07.2020
11.07-18.07.2020
18.07-23.07.2020
23.07-29.07.2020
29.07-03.08.2020
04.08-10.08.2020
10.08-16.08.2020
16.08-22.08.2020
22.08-28.08.2020
Toolse Okkad MTÜ Helen Karus helenkarus@gmail.com, 53427999 28.06-03.07.2020 Toolse, Haljala vald, Lääne-Virumaa Aktiivne puhkus mändide all - nutivaba Noored vanuses 7-16 214457
12.07-17.07.2020
Viking-Tiigrid Noortelaager Boriss Petrov tallinnatiigrid@hot.ee, 5522377 13.06-21.06.2020 Võru, Haljala vald, Lääne-Virumaa Spordi-, puhke- ja seikluslaager Noored vanuses 7-17 202589
24.06-01.07.2020
03.07-10.07.2020
13.07-20.07.2020
22.07-30.07.2020
01.08-09.08.2020
12.08-19.08.2020
21.08-28.08.2020
Pariisi Noortelaager Kaidi Bork info@pariisi.ee, 523 9655 21.06-28.06.2020 Pariisi, Kadrina vald, Lääne-Virumaa Prantsuse keel Noored vanuses 7-16 Luba saadud enne EHIS-e nõuet
30.06-07.07.2020
11.07-17.07.2020 Inglise keel, loodus-seiklus
11.07-17.07.2020 Ratsutamine
18.07-24.07.2020 Inglise keel, loodus-seiklus
18.07-24.07.2020 Ratsutamine
26.07-01.08.2020 Sõjalis-sportlik
26.07-01.08.2020 Ratsutamine
09.08-15.08.2020 Allveesport
16.08-22.08.2020 Allveesport
Spordiklubi Newox Ralf Lainevool lainevool@gmail.com, 504 9790 25.07-03.08.2020 Vinni, Vinni vald, Lääne-Virumaa Sport On Puhkus Noored vanuses 10-18 273510
03.08-12.08.2020
12.08-21.08.2020
21.08-30.08.2020
Rakvere Spordikool Jaak Vettik jaak.vettik@rakvere.ee, 528 3122 26.06-02.07.2020 Porkuni, Tapa vald, Lääne-Virumaa Sportlik-tervistavad tegevused Noored vanuses 7-19 214782
06.07-12.07.2020
13.07-19.07.2020
27.07-02.08.2020
10.08-16.08.2020 Võsu, Haljala vald, Lääne-Virumaa 214793
17.08-23.08.2020
Real Aikido Eesti Keskus MTÜ Aleksandr Kasjantsuk inforealaikido@gmail.com, 5666 8670 08.07-18.07.2020 Vinni, Vinni vald, Lääne-Virumaa Sportlikud ja arendavad tegevused Noored vanuses 7-19 214822
MTÜ Fän Clab Krista Dreger info@seiklusmaailm.ee 05.07-10.07.2020 Käsmu, Haljala vald, Lääne-Virumaa Seiklus Noored vanuses 7-16 214879
Laagri-korraldaja Kontakt-isik Kontakt Vahetuse aeg Asukoht Teema Sihtrühm EHIS-e tegevusloa nr
Taevaskoja Noortelaager Anni Tetsmann laager@taevaskoja.ee, 5307 4155 03.07-09.07.2020 Taevaskoja, Põlva vald, Põlvamaa Matkamine ja seiklus Noored vanuses 7-18 210166
13.07-19.07.2020
22.07-28.07.2020
03.08-09.08.2020
16.08-23.08.2020
Valgemetsa Noortelaager Andrus Pree valgemetsa.laager@gmail.com, 5196 3772 01.07-07.07.2020 Valgemetsa, Põlva vald, Põlvamaa Aktiivsed ja loovad tegevused Noored vanuses 7-15 264922
11.07-17.07.2020
05.08-11.08.2020
Orienteerumisklubi Põlva Kobras Nikolai Järveoja okkobras@gmail.com. 503 4368 15.08-22.08.2020 Pikajärve, Kanepi vald, Põlvamaa Orienteerumine Noored vanuses 7-18 214899
Võimlemisklubi Rütmika Lea Kriibi lea@rytmika.ee, 5647 7619 12.06-17.06.2020 Põlva linn, Põlva vald, Põlvamaa Sportlikud tegevused Erinevas vanuses võimlejad 273583
Põlva Spordikool Markus Käo markus.kao@polva.ee, 5594 5171 31.07-07.08.2020 Ahja, Põlva vald, Põlvamaa Sportlikud tegevused Spordikooli noored 273534
Laagri-korraldaja Kontakt-isik Kontakt Vahetuse aeg Asukoht Teema Sihtrühm EHIS-e tegevusloa nr
Pivarootsi Noortelaager Katrin Kadakas pivarootsi@laagrid.eu, 507 6021 26.06-01.07.2020 Pivarootsi, Lääneranna vald, Pärnumaa Erinevad teemad vahetuste lõikes Noored vanuses 7-18 218689
15.06-20.06.2020
14.08-21.08.2020
13.07-18.07.2020
15.07-20.07.2020
18.07-26.07.2020
14.08-19.08.2020
22.08-27.08.2020
Pärlselja ja Varemurru Noortelaagrid Aivar Koitla aivar@parlselja.ee, aivar@varemurru.ee, 504 6183 25.06-01.07.2020 Matsi, Lääneranna vald, Pärnumaa Sportlikud tegevused, tants ja laul Noored vanuses 8-18 209820
12.07-18.07.2020
26.07-31.07.2020
02.08-08.08.2020
03.08-08.08.2020
25.08-30.08.2020
Urumarja Noortelaager Tiia Lindmaa urumarjalaager@hot.ee, 5564 6874 15.06-22.06.2020 Urumarja, Tori vald, Pärnumaa Tervistavad ja sportlikud tegevused Noored vanuses 7-16 Luba saadud enne EHIS-e nõuet
23.06-30.06.2020
01.07-08.07.2020
10.07-17.07.2020
20.07-27.07.2020
30.07-06.08.2020
07.08-14.08.2020
15.08-22.08.2020
Spordiklubi Newox Ralf Lainevool lainevool@gmail.com, 504 9790 12.06-21.06.2020 Pärnu linn, Pärnumaa Sport On Puhkus Noored vanuses 10-18 273736
Rakvere Spordikool Jaak Vettik jaak.vettik@rakvere.ee, 528 3122 20.07-26.07.2020 Pärnu linn, Pärnumaa Sportlik-tervistavad tegevused Noored vanuses 7-19 214798
Sulgpalliklubi Triiton Mart Siliksaar triiton@hot.ee, 514 8121 05.08-25.08.2020 Kilingi-Nõmme, Saarde vald, Pärnumaa Sportlikud tegevused Noored vanuses 8-18 215233
Siili Palliklubi Maia Dorbek siili.palliklubi@mail.ee, 518 8588 10.06-21.06.2020 Paatsalu, Lääneranna vald, Pärnumaa Sportlikud tegevused Spordiklubi noored vanuses 11-17 273422
27.06-08.07.2020
09.07-20.07.2020
20.07-31.07.2020
04.08-15.08.2020
Tantsuklubi Agneta Agnes Mägismaa agnes.magismaa@gmail.com, 554 4458 28.06-05.07.2020 Paatsalu, Lääneranna vald, Pärnumaa Tants ja kunst Tantsukooli õpilased 273422
Pärnu Spordikool Erki Melts spordi.kool@mail.ee, 4431143 15.06-20.06.2020 Leina, Häädemeeste vald, Pärnumaa Sportlikud tegevused Spordikooli kergejõustiku õpilased 215575
02.08-07.08.2020 Spordikooli võrkpalli õpilased 216562
Viljandi Spordikool Andres Kallavus andres.kallavus@viljandi.ee, 5202004 05.07-10.07.2020 Leina, Häädemeeste vald, Pärnumaa Sportlikud tegevused Spordikooli suusatamise õpilased 215022
05.08-14.08.2020 Pärnu linn, Pärnumaa Spordikooli sõudmise õpilased 215028
Suusaklubi Jõulu MTÜ Pärnumaa Spordiliit, Kaisa Kirikal info@psl.ee 27.06-03.07.2020 Leina, Häädemeeste vald, Pärnumaa Sportlikud tegevused Spordiklubi õpilased 214785
25.07-31.07.2020 214733
Maadlusklubi Leo 09.08-15.08.2020 Pärnu linn, Pärnumaa Spordiklubi õpilased 215328
05.07-11.07.2020 Leina, Häädemeeste vald, Pärnumaa 215327
Orienteerumisklubi West 20.07-26.07.2020 Pärnu linn, Pärnumaa Spordiklubi õpilased 214805
Laagri-korraldaja Kontakt-isik Kontakt Vahetuse aeg Asukoht Teema Sihtrühm EHIS-e tegevusloa nr
MTÜ Linnaaluste küla perenaiste selts Krista Olesk tarsi@hot.ee, 521 5990 14.06-20.06.2020 Linnaaluste, Kehtna vald, Raplamaa Pärimuskultuuri suvekool Erinevas vanuses noored 214755
28.06-05.07.2020
26.07-02.08.2020 Kooliteatrite suvekool 214641
02.08-08.08.2020 Pärimuskultuuri suvekool 214755
Estlike MTÜ Gaili Ilisson gaili.ilisson@gmail.com, 5659029 06.07-11.07.2020 Rangu, Märjamaa vald, Raplamaa Ratsutamine ja tsirkus Noored vanuses 7-12 273689
Laagri-korraldaja Kontakt-isik Kontakt Vahetuse aeg Asukoht Teema Sihtrühm EHIS-e tegevusloa nr
MTÜ Loomekoda Jaanus Õun jaanus@loomekoda.ee, 511 0209 14.06-19.06.2020 Koguva, Muhu vald, Saaremaa Käsitöö Noored vanuses 7-11 214878
28.06-03.07.2020
Tallinna Spordiselts Kalev Madis Iganõmm tallinnkalev@gmail.com, 5690 9651 15.07-24.07.2020 Orissaare, Saaremaa vald, Saaremaa Sportlik-tervistav puhkus Tallinna Spordiselts Kalevi spordikoolide õpilased 273875
Laagri-korraldaja Kontakt-isik Kontakt Vahetuse aeg Asukoht Teema Sihtrühm EHIS-e tegevusloa nr
Tartu Maarja Tugikeskus Gärry Käsi garrykasi@gmail.com, 5690 6898 15.06-21.06.2020 Tartu linn, Tartumaa Sportlikud ja aktiivsed tegevused Erivajadustega noored 273580
10.08-16.08.2020
17.08-23.08.2020
Tartu Spordiselts Kalev Raido Mägi raido.magi@tartukalev.ee, 501 582 03.08-14.08.2020 Melliste, Kastre vald, Tartumaa Sportlikud tegevused Noored vanuses 7-18 214825
MTÜ Arabesk Tiit Lilleorg lllrg@yahoo.com, 736 7636 27.07-02.08.2020 Nõo, Nõo vald, Tartumaa Ballett Tantsukooli õpilased vanuses 7-15 215302
03.08-08.08.2020
09.08-15.08.2020
Võimlemisklubi Janika Lea Suitsev lea@vkjanika.ee, 55647423 03.08-09.08.2020 Haava, Tartu vald, Tartumaa Võimlemine Noored vanuses 7-18 273960
Eesti Optimist Klassi Liit Mart Meiel martmeiel@hotmail.com, 506 6155 20.07-26.07.2020 Äksi, Tartu vald, Tartumaa Purjetamine, aerutamine jms Noored vanuses 7-13 273683
Laagri-korraldaja Kontakt-isik Kontakt Vahetuse aeg Asukoht Teema Sihtrühm EHIS-e tegevusloa nr
Madsa Noortelaager Raido Mägi raido.magi@tartukalev.ee, 501 582 16.06-23.06.2020 Arula, Otepää vald, Valgamaa Sportlikud tegevused Noored vanuses 7-18 218229
25.06-03.07.2020
03.07-10.07.2020
10.07-18.07.2020
18.07-26.07.2020
26.07-02.08.2020
02.08-09.08.2020
09.08-17.08.2020
18.08-25.08.2020
25.08-30.08.2020
Piiri Noortelaager Tarmo Oras tarmo@sknord.ee, 5621 2484 12.06-17.06.2020 Mäeküla, Otepää vald, Valgamaa Sportlikud tegevused ja sotsiaalsete oskuste arendamine Noored vanuses 7-26 (eelkõige erinevate spordiklubide treening-rühmad) 244934
17.06-22.06.2020
22.06-28.06.2020
28.06-04.07.2020
04.07-09.07.2020
09.07-14.07.2020
14.07-20.07.2020
20.07-27.07.2020
27.07-03.08.2020
03.08-08.08.2020
08.08-14.08.2020
14.08-20.08.2020
Sparta Laagrid Kristiina Männa kristiina@marguse.ee, 529 4499 14.06-20.06.2020 Nüpli, Otepää vald, Valgamaa Sportlikud ja arendavad tegevused Noored vanuses 7-18 263289
13.07-19.07.2020
28.07-07.08.2020
02.08-07.08.2020
09.08-15.08.2020
Uue Peedu Noortelaager Indrek Uuemaa uuepeedu@hot.ee, 515 0058 15.06-20.06.2020 Puide, Tõrva vald, Valgamaa Erinevad teemad vahetuste lõikes Noored vanuses 7-19 260729
24.06-02.07.2020
02.07-07.07.2020
07.07-12.07.2020
12.07-17.07.2020
17.07-22.07.2020
22.07-27.07.2020
27.07-01.08.2020
01.08-06.08.2020
06.08-12.08.2020
12.08-17.08.2020
Veski Noortelaager Raido Mägi raido.magi@tartukalev.ee, 501 5825 12.06-17.06.2020 Pilkuse, Otepää vald, Valgamaa Sportlikud ja aktiivsed tegevused Noored vanuses 7-17 209699
17.06-22.06.2020
26.06-04.07.2020
05.07-12.07.2020
13.07-19.07.2020
19.07-27.07.2020
27.07-03.08.2020
03.08-09.08.2020
10.08-15.08.2020
16.08-24.08.2020
24.08-30.08.2020
Spordiklubi DO Andres Põhjala do@do.ee, 742 1504 03.07-08.07.2020 Kääriku, Otepää vald, Valgamaa Sportlikud tegevused Noored vanuses 10-25 215232
08.07-14.07.2020
Võimlemisklubi Piruett Kadi-Liis Laaspere kadiliis@piruett.ee, 646 3659 15.08-25.08.2020 Kääriku, Otepää vald, Valgamaa Sportlikud ja tervistavad tegevused Noored vanuses 7-18 273461
Võimlemisklubi Rütmika Lea Kriibi lea@rytmika.ee, 5647 7619 03.08-08.08.2020 Otepää linn, Otepää vald, Valgamaa Sportlikud tegevused Erinevas vanuses võimlejad 273676
07.08-12.08.2020 273677
MTÜ Orca Swim Club Karleen Kersa info@orca.ee, 528 4853 03.08-09.08.2020 Kääriku, Otepää vald, Valgamaa Sportlikud tegevused Ujumisklubi noored vanuses 7-18 273460
Võru Spordikool Karel Saarna karel.saarna@voru.ee, 5560 3989 06.07-11.07.2020 Otepää linn, Otepää vald, Valgamaa Sportlikud tegevused Noored kergejõustiklased vanuses 13-18 273477
10.08-15.08.2020 273481
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi Gert Prants gert.prants@ut.ee, 56608314 17.07-31.07.2020 Kääriku, Otepää vald, Valgamaa Sportlikud tegevused Noored korvpallurid 215231
Pärnu Spordikool Erki Melts spordi.kool@mail.ee, 4431143 09.08-14.08.2020 Kääriku, Otepää vald, Valgamaa Sportlikud tegevused Spordikooli kergejõustiku õpilased 215562
Võrkpalliklubi Viktooria Vassili Dinis valgaviktooria@hot.ee, 5039028 22.06-05.07.2020 Lüllemäe, Valga vald, Valgamaa Sportlikud tegevused Noored võrkpallurid 214852
Viljandi Spordikool Andres Kallavus andres.kallavus@viljandi.ee, 5202004 10.08-15.08.2020 Nüpli, Otepää vald, Valgamaa Sportlikud tegevused Spordikooli suusatamise õpilased 215033
MTÜ Trambrurai ja Bamba Maritta Pillaroo info@tramburai.ee, 56288141 29.06-04.07.2020 Kaagjärve, Valga vald, Valgamaa Teater, loodus, sport Noored vanuses 7-15 214988
06.07-11.07.2020
27.07-01.08.2020
Suusaklubi Jõulu MTÜ Pärnumaa Spordiliit, Kaisa Kirikal info@psl.ee 08.08-14.08.2020 Otepää vald, Valgamaa Sportlikud tegevused Spordiklubi õpilased 214787
Veski
Laagri-korraldaja Kontakt-isik Kontakt Vahetuse aeg Asukoht Teema Sihtrühm EHIS-e tegevusloa nr
MTÜ Merikotkalaagrid Asso Säre jkmerikotkas@gmail.com, 505 0495 12.07-18.07.2020 Kivilõppe, Viljandi vald, Viljandimaa Mereteema Noored vanuses 7-17 214639
19.07-26.07.2020
Toni Judokool EST Toni Eylandt info@tonijudokool.ee, 510 7857 22.08-29.08.2020 Sürgavere, Põhja-Sakala vald, Viljandimaa Sportlikud tegevused Noored vanuses 7-26 215240
MTÜ OleLukoe Tatjana Glückmann info@olelukoe.ee, 554 8878 25.06-02.07.2020 Lahmuse, Põhja-Sakala vald, Viljandimaa Erinevad teemad vahetuste lõikes Noored vanuses 7-16 214837
13.07-22.07.2020
23.07-31.07.2020
01.08-08.08.2020
09.08-15.08.2020
16.08-22.08.2020
Tallinna Võrkpalliklubi Rando Ringmets rando.ringmets@volleyball.ee, 5663 4408 06.07-13.07.2020 Suure-Jaani, Põhja-Sakala vald, Viljandimaa Sportlikud tegevused ja meeskonnatöö Noored vanuses 7-19 273895
13.07-22.07.2020
22.07-29.07.2020
MTÜ Lõimeleer Tiina Tart tiinatart@gmail.com, 5854 4849 12.07-18.07.2020 Suure-Jaani, Põhja-Sakala vald, Viljandimaa Pärimuskultuur Väliseesti noored vanuses 10-16 273511
19.07-25.07.2020
26.07-01.08.2020
02.08-08.08.2020
Võru Spordikool Karel Saarna karel.saarna@voru.ee, 5560 3989 18.06-23.06.2020 Viljandi linn, Viljandimaa Sportlikud tegevused Noored kergejõustiklased vanuses 13-18 273509
MTÜ Eesti Pärimusmuusika Keskus Margit Kuhi margit.kuhi@folk.ee, 5568 7474 17.07-23.07.2020 Kõpu, Põhja-Sakala vald, Viljandimaa Etno Noored muusikasõbrad vanuses 10-16 215522
Tallinna Spordiselts Kalev Madis Iganõmm tallinnkalev@gmail.com, 5690 9651 13.06-22.06.2020 Viljandi linn, Viljandimaa Sportlik-tervistav puhkus Tallinna Spordiselts Kalevi spordikoolide õpilased 273877
16.08-25.08.2020 273878
Pärnu Spordikool Erki Melts spordi.kool@mail.ee, 4431143 25.06-05.07.2020 Viljandi linn, Viljandimaa Sportlikud tegevused Spordikooli aerutamise õpilased 215564
29.06-05.07.2020 Spordikooli sõudmise õpilased 215563
15.06-20.06.2020 Karksi-Nuia, Mulgi vald, Viljandimaa Spordikooli võrkpalli ja kergejõustiku õpilased 214945
Viljandi Spordikool Andres Kallavus andres.kallavus@viljandi.ee, 5202004 12.06-22.06.2020 Roosilla, Viljandi vald, Viljandimaa Sportlikud tegevused Spordikooli kergejõustiku õpilased 215023
03.07-17.07.2020 215024
02.08-07.08.2020 Sultsi, Viljandi vald, Viljandimaa Spordikooli iluvõimlemise õpilased 215037
03.08-08.08.2020 Heimtali, Viljandi vald, Viljandimaa Spordikooli käsipalli õpilased 215034
11.08-20.08.2020 Puiatu, Viljandi vald, Viljandimaa Spordikooli vibu õpilased 215038
24.08-30.08.2020 Viisuküla, Viljandi vald, Viljandimaa Spordikooli sõudmise õpilased 215029
06.07-10.07.2020 Karksi-Nuia, Mulgi vald, Viljandimaa Spordikooli kergejõustiku õpilased 215025
13.07-18.07.2020 215026
03.08-09.08.2020 Spordikooli korvpalli õpilased 215035
23.07-28.07.2020 Suure-Jaani, Põhja-Sakala vald, Viljandimaa Spordikooli maadluse õpilased 215027
31.07-06.08.2020 Spordikooli võrkpalli õpilased 215032
03.08-10.08.2020 Spordikooli kergejõustiku õpilased 215030
20.07-25.07.2020 Sürgavere, Põhja-Sakala vald, Viljandimaa Spordikooli iluvõimlemise õpilased 215040
03.08-09.08.2020 Spordikooli võrkpalli õpilased 215036
14.06-20.06.2020 Viljandi linn, Viljandimaa Spordikooli aerutamise õpilased 215021
Suusaklubi Jõulu MTÜ Pärnumaa Spordiliit, Kaisa Kirikal, info@psl.ee 13.06-19.06.2020 Viljandi vald, Viljandimaa Sportlikud tegevused Spordiklubi õpilased 214732
Laagri-korraldaja Kontakt-isik Kontakt Vahetuse aeg Asukoht Teema Sihtrühm EHIS-e tegevusloa nr
Kurgjärve Noortelaager Juhan Anupõld nommespordiklubi@hot.ee, 671 8546 16.06-22.06.2020 Kurgjärve, Rõuge vald, Võrumaa Sportlikud tegevused Noored vanuses 7-26 Luba saadud enne EHIS-e nõuet
22.06-27.06.2020
27.06-04.07.2020
04.07-12.07.2020
12.07-20.07.2020
20.07-28.07.2020
28.07-04.08.2020
04.08-12.08.2020
12.08-19.08.2020
19.08-25.08.2020
Mäe-Kääraku Noortelaager Indrek Uuemaa uuepeedu@hot.ee, 5150058 15.06-24.06.2020 Mäe-Kääraku, Rõuge vald, Võrumaa Sportlikud tegevused Noored vanuses 7-19 262929
03.07-12.07.2020
12.07-19.07.2020
19.07-26.07.2020
26.07-02.08.2020
04.08-10.08.2020
MTÜ Aberg Raino Liblik info.aberg@mail.ee, 529 2592 10.08-16.08.2020 Kääraku, Rõuge vald, Võrumaa Liikumine ja sport Noored vanuses 7-16 273636
Võru Spordikool Karel Saarna karel.saarna@voru.ee, 5560 3989 13.07-19.07.2020 Rõuge, Rõuge vald, Võrumaa Sportlikud tegevused Noored kergejõustiklased vanuses 13-18 273479
20.07-25.07.2020 273478
10.08-16.08.2020 273480
09.08-14.08.2020 Antsla linn, Antsla vald, Võrumaa 273502
Tsirkusestuudio Folie Gaili Ilisson info@tsirkus.ee, 565 9029 09.08-16.08.2020 Sõmerpalu, Võru vald, Võrumaa Tsirkus Noored vanuses 9-16, kes on käinud varem tsirkuse- või akrobaatikatrennides 273663
MTÜ Just Tants Anne Tamm-Kivimets justtants@gmail.com, 5523329 02.08-08.08.2020 Võru linn, Võrumaa Sportlikud tegevused Tantsukooli õpilased 274160

Uuendatud: 19.05.2020

Vaatamisi: 6 327

Teksti suurus