fbpx

Kutse taotlemine

 

NB! Seoses eriolukorraga osakutse eksameid märtsis ei toimu ning osad koolitused on edasi lükatud või toimuvad virtuaalselt. Koolituste osas palun võtke koolitajaga ühendust. Osakutse taotluse saate esitada ka siis kui mõni dokument või koolitustõend on puudu. Palun lisage taotlusesse vabas vormis seletus millal esitate puudu oleva dokumendi. Küsimuste korral võtke ühendust 735 0390 või kutse@entk.ee. Noorsootöötaja kutse esmakordse taotlemise ja taastõendamise ning osakutse taastõendamise tähtajad on lükatud esialgu edasi kuni 30.04.2020 ning vajadusel oleme muutuvas olukorras paindlikud ja lükkame asjaolude selgumisel veel edasi!

Esmaabikoolituste osas võtke ka oma koolituskorraldajaga ühendust, kes saab organiseerida koolitusgrupile e-koolituse!

Kutse taotlemisest:

  • Mida teha, kui ei tea, millist noorsootöötaja kutse või osakutse taset valida? Vajuta SIIA ning leiad täiskutse abimaterjalid ning SIIA, et leida osakutse abimaterjalid.
  • Taotleja juhendi esmakordseks taotlemiseks ja taastõendamiseks leiad SIIT

Kutse taotlemise eeltingimused ja esitatavad dokumendid: Taotlejate tagasiside põhjal oleme teinud eraldi alaleheküljed noorsootöötaja kutsele ning laagrikasvataja ja – juhataja osakutsele, et mitte tekitada segadust ning neid üksteisest eristada.

Eraldi alarubriikidele lingid leiate siit: Noorsootöötaja kutse puhul leiad kutse taotlemise eeltingimused ja esitatavad dokumendid SIIT (esmakordne taotlemine ja taastõendamine)

  • noorsootöötaja, tase 4 kutse
  • noorsootöötaja, tase 6 kutse
  • noorsootöötaja, tase 7 kutse
 UUS TAOTLUSVOOR 25.veebruar-30.aprill 2020. 

Laagrikasvataja või – juhataja osakutse puhul leiad kutse taotlemise eeltingimused ja esitatavad dokumendid SIIT (esmakordne taotlemine ja taastõendamine)

  • laagrikasvataja, tase 4 osakutse
  • laagrikasvataja-juhataja, tase 6 osakutse
  • laagri juhataja, tase 7 osakutse
 UUS TAOTLUSVOOR taastõendamiseks 25.veebruar-30.aprill 2020 (või 4 tööpäeva enne valitud eksamit)

Lisainfo: tel 7 350 390, e-post: kutse@entk.ee

Noorsootöötaja kutse esmakordse taotlemise ja taastõendamise ning osakutse taastõendamise tähtajad on lükatud esialgu edasi kuni 30.04.2020 ning vajadusel oleme muutuvas olukorras paindlikud ja lükkame asjaolude selgumisel veel edasi!


Uuendatud: 27.03.2020

Vaatamisi: 5 766

Teksti suurus