fbpx

Noorsootöötaja kutse, Malevasuve ja Varaaida infoveebinar

Toimumisaeg

27.03.20 - 27.03.20

Hea noortevaldkonna töötaja!

Eesti Noorsootöö Keskus korraldab 26. ja 27.03 3 tundi kestva infoveebinari, kus tutvustame hetkel avatud taotlusvoore ning konkursse: Noorsootöötaja kutse, Malevasuvi sh Teeviit portaal ning Varaait vol 16 projektikonkurss. Osalemiseks vajad internetti ning arvutit või telefoni, kust infopäeva ettekannet kuulata ja vaadata. Veebikaamerat ega mikrofoni vaja ei lähe. Infoveebinarile registreerunutele saadame täpsemad juhised osalemiseks. (ehk siis lingi saadame alles reganutele vahetult enne veebinari).

NB! Eriolukorrast tulenevalt oleme otsustanud lükata Varaaida projektikonkursi tähtaega edasi ja sellega seoses jääb kahjuks tänane Varaaida osa veebiseminaril ära. Loodame teie mõistvale suhtumisele. Hetkel selgitame noorsootööasutuste praegusi ja tulevasi eriolukorrast tingitud vajadusi ning otsustame analüüsi põhjal, kas ja milliseid muudatusi konkursi tingimustes on teha vaja.

Palun registreeru infoveebinarile hiljemalt 24.03 alljärgneval vormil: 

Noorsootöötaja kutse, Malevasuve ja Varaaida infoveebinar 26. ja 27.03.2020
Hea noortevaldkonna töötaja! Eesti Noorsootöö Keskus korraldab 26. ja 27. märtsil 3 tundi kestva infoveebinari, kus tutvustame hetkel avatud taotlusvoore ning konkursse: noorsootöötaja kutse, Malevasuvi sh Teeviit portaal ning Varaait vol 16 projektikonkurss.
27.03 algab infopäev kl 10.00
Võid mitu varianti valida.
Kui soovid privaatset vastust, siis märgi see teksti sisse.

 


Teksti suurus